10 gündür aranıyordu! Küçük Müslüme'nin ölüm sebebi ve... - Part 3
Cumartesi , 29 Ocak 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » 10 gündür aranıyordu! Küçük Müslüme’nin ölüm sebebi ve…

10 gündür aranıyordu! Küçük Müslüme’nin ölüm sebebi ve…

”EKİPLERİMİZ YASA BOĞULDU”
Olayla ilgili açıklamalarda bulunan Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, Müslüme’nin 10 Kasım’da kaybolduğunu söyledi. Ailesinden gelen ihbar üzerine hemen arama çalışmalarına başlandığını belirten Ünüvar, “Hemen jandarma, komandolarımız, belediye personeli sabaha kadar Müslüme’mizi aradı. O günden sonra da arama kurtarmaya katılan ekiplerin sayısı artarak devam etti. Ortalama her gün 300 kişi, bugüne kadar Müslüme’yi aradılar. Ancak aldığımız üzüntülü haber neticesinde Müslüme’mizin cansız bedenine ulaşılmış durumda. Tabi ki arama faaliyetlerine katılan ekipler her gün büyük bir ümitle aradı. Bugün ise Müslüme’mizin cansız bedeniyle karşılaşınca hayal kırıklığına uğradı, hepsi bir yasa boğuldu. Allah rahmet eylesin” dedi.

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar da ekiplerin Müslüme’nin cansız bedeniyle karşılaşınca yasa boğulduğunu söyledi. Ünüvar, ”İpuçları mutlaka var. Devletimiz bu olayı aydınlatacaktır” derken Müslümen’in ölüm sebebi ve cinsel istismara mı uğradı merak konusu oldu. Ölüm sebebi ve cinsel istismara ait buldu olup olmadığı yapılacak otopsi raporunda ortaya çıkacak. Henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
Sonraki Haber

Kayın pederi tarafından ö*ldürüldü! Ortaya çıkan detaylar şok etti..

“ANNEMDEN BAHSEDİYORLARDI” Cinayet Büro Amirliği tarafından olayla ilgili başlatılan çalışmada olayın Töre Cinayeti olduğu tespit …