2 gün sonra bulunan Yağmur Taylan olayının detayları ortaya çıktı.
Perşembe , 26 Mayıs 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » 2 gün sonra bulunan Yağmur Taylan olayının detayları ortaya çıktı.

2 gün sonra bulunan Yağmur Taylan olayının detayları ortaya çıktı.

Aydın’ın Didim ilçesinde, bir yakınlarının düğününden dönüşte, ailesine bir yere uğrayacağını söyleyip, yanlarından ayrılan ve 2 gün sonra bulunan Yağmur Taylan olayının detayları ortaya çıktı.
İncelemeler kim olduğunu ve neden yaptığını ortaya çıkardı

Aydın’ın Didim ilçesinde, bir yakınlarının düğününden dönüşte, ailesine bir yere uğrayacağını söyleyip, yanlarından ayrılan ve 2 gün sonra bir arazide 27 bıçak darbesiyle ö-ld-ürülm-üş olarak bulunan lise öğrencisi Yağmur Tayhan’ın (16) ka-til za-nlısı olarak yakalanıp, gözaltına alınan komşuları Nizam Cansızlar, polisteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Cansızlar’ın polisteki ifadesinde, genç k-ızı-n ev-e kendisinin dertleşmek için geldiğini, 2 gün birli-kte kaldıklarını ve son gün ‘Bi-rbirimizi bı-çakl-ayalım’ dediğini öne sürerek, “Önce o benim ağ-zımı bantladı, ell-erimi ba-ğladı ama daha sonra çözdü. Ardından ben onun ağ-zını ban-tlayıp, ell-erini ip-le bağl-adım, kar-nına b-ıçağı so-ktum. Sonra gitmesini söyledim. Psikolojim çok bozuktu” dediği öğrenildi.
Sonraki Haber

Tarım Bakanlığı İnsan Sağlığını Hiçe Sayan Firmaları Açıkladı!

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Türkiye çapında yaptığı denetimlerde 371 firmanın ürünlerinde sahtekarlık yapıldığı belirleme edildi. …