248 saat sonra enkaaz altından kurtarılan Aleyna'nın nasıl hayatta kaldığını Doktorları açıkladı. O sayede hayata tutunmuş. Hepimizin yapması gereken tek şey varmış.. Mutlaka okumalısınız!
Pazar , 11 Haziran 2023
Anasayfa » FOTO GALERİ » 248 saat sonra enkaaz altından kurtarılan Aleyna’nın nasıl hayatta kaldığını Doktorları açıkladı. O sayede hayata tutunmuş. Hepimizin yapması gereken tek şey varmış.. Mutlaka okumalısınız!

248 saat sonra enkaaz altından kurtarılan Aleyna’nın nasıl hayatta kaldığını Doktorları açıkladı. O sayede hayata tutunmuş. Hepimizin yapması gereken tek şey varmış.. Mutlaka okumalısınız!

Kahramanmaraş’ta depremin 248. saatinde enkazdan sağ olarak kurtarılan Aleyna Ölmez, Kahramanmaraş’ta hastanede yapılan müdahalenin ardından dün akşam saatlerinde ambulans uçakla Ankara’ya getirildi. Aleyna Ölmez’in tedavisi, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Servisi’nde devam ediyor.

Kahramanmaraş’taki depremin ardından enkazdan 248 saat sonra kurtarılan 17 yaşındaki Aleyna Ölmez’in sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Pelvisindeki kırık nedeniyle ameliyat edilen Ölmez’in nasıl bu kadar korunabildiği konusunda konuşan doktoru, “Cenin pozisyonunda kaldığı için korunduğunu düşünüyorum.” dedi
Sonraki Haber

Ameliyat olacağı iddia edilen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sağlık durumu ile ilgili kritik S0N DAKlKA açıklaması !

Ameliyat olacağı iddia edilen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sağlık durumu ile ilgili kritik S0N DAKlKA açıklaması ! …