GÜNCEL HABER
Cuma , 16 Nisan 2021
Anasayfa » GÜNCEL HABER

GÜNCEL HABER

Güncel haber ve Güncel Haberleri son dakika güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Başkent Ankara’da Korkutan Patlama Son Dakka

Elde edinilen ilk bilgilere göre, Etlik Mahallesi Hasandağ Sokak’taki apartmandan patlama sesi gelmesi üzerine vatandaşlarca polis ve sağlık ekiplerine haber verildi.

Haberin devamını oku

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TÜM DETAYLARI AÇIKLADI

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) liselerde yüz yüze ve uzaktan eğitime geçiş ile sınav sürecine ilişkin usul ve esaslar belirlendi.

Haberin devamını oku

KISITLAMA AÇIKLAMASI

İçişleri Bakanı Süleyman S-oylu, “Te-darik, üretim, s-ğlık, g-üvenlik vb. alanlarda k-ısıtlamada i-stisnalar mevcuttur. Bu ist-isnalar, zo-runlu işlerin görülmesi i-çindir. Mu-afiyetlerin su-istimali, mü-cadelemize ve kur-allara u-y-anlara ha-ksızlıktır” dedi.

Haberin devamını oku

TIP CAMİASININ ACI GÜNÜ! KORONADAN HAYATINI KAYBETTİ

Koronavirüse yakalanan Prof. Dr. Melih Aktan hayatını kaybetti. İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Hematoloji Bilim Dalı emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Melih Aktan bir süre önce koronavirüse yakalanmıştı. Prof. Dr. Melih Aktan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. İstanbul Tabip Odası, Prof. Dr. Aktan’ın ölümüyle ilgili “İstanbul Tıp Fakültesi 1979 yılı mezunlarından, üyemiz, İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim …

Haberin devamını oku

Oyuncu Şevket Çoruh coronaya yakalandı

‘Arka Sokaklar’ dizisinden bir corona virüsü haberi daha geldi. Son olarak coronaya yakalanan Merve Oflaz’ın ardından Şevket Çoruh’un da corona testi sonucunun pozitif çıktığı açıklandı.

Haberin devamını oku

Son Dakika.. Havaalanına Füzeyle Saldırı!

Havalimanına Füzeyle Hain Saldırı Gerçekleştirdiler.. İşte gelen ilk bilgiler.. Ayrıntılar Haberin Devamındadır… IKBY İçişleri Bakanlığı’nca, saldırıya ilişkin yapılan açıklamada, Erbil Uluslararası Havalimanı çevresinde duyulan patlama sesinin ardından bölgeye ekiplerin sevk edildiği belirtildi.IKBY Güvenlik Ajansına bağlı anti terör güçleri ise saldırıda en az bir füzenin Erbil Uluslararası Havalimanı’nı hedef aldığı bilgisini paylaştı. Saldırı nedeniyle ABD’nin Erbil Başkonsolosluğu’ndan siren seslerinin duyulduğu kaydedildi. …

Haberin devamını oku

AYNI AİLEDEN SEKİZ KİŞİ KORONADAN

Rize’nin Güneysu ilçesinde Ahmet Genç (43) k-oronav-ir-üs ne-deniyle h-ayatını ka-ybetti. Ge-nç ile birlikte 5,5 ayda aynı a-ileden ko-ronavi-rüs nedeniyle y-şamanı yi-tirenlerin sayısı 8’e yü-kseldi. Aile g-enetik ya-pılarının ar-aştırılmasını ve a-şı için öncelik ta-nınmasını istedi.

Haberin devamını oku

YOLCU TRENİ RAYDAN ÇIKTI

Mısır’da y-olcu treninin ra-dan çıkması s-onucu 15 kişi ya-ralandı. MISIR’DA YOLCU TRENİ RAYDAN ÇIKTI Mısır’ın kuzeyinde bulunan Şarkiye vilayeti yakınlarında bir yolcu treni ra-ydan çı-ktı. Mısır Sağlık ve Nüfus Bakan Yardımcısı Khaled Mujahid, dün gece saatlerinde ya-şanan o-layda 15 kişinin ya-ralandığını açıkladı.

Haberin devamını oku

İZMİR ÇANAKKALE DEPREM

İ–zmir-Seferihisar ve Ça—nakkale-Ayvacık açıklarında deprem meydana geldi 3.9 büyüklüğünde deprem oldu . İzmir ve Çanakkale açıklarında deprem Ege Denizi’nin İzmir-Seferihisar ve Çanakkale-Ayvacık açıklarında 3.9 büyüklüğünde birer deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), 09.54’te Ege Denizi’nde İzmir’in Seferihisar ilçesi açıklarında 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. Saat 11.10’da ise Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi açıklarında yine 3.9 büyüklüğünde …

Haberin devamını oku

ŞEHİT HABERİ GECE YARISI GELDİ

Milli Savunma Bakanlığı’nın resmi sayfasından açıklama şöyle: “Irak’ın kuzeyinde bulunan Başika (Gedu) üs bölgesine bu gece saatlerinde roketli saldırı düzenlenmiştir. Atılan üç roketten biri üs bölgesine, diğer ikisi köy içerisine düşmüştür. Saldırıda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, köyde yaşayan bir çocuk da yaralanmıştır.

Haberin devamını oku