Cuma , 29 Eylül 2023

SİNEMA VİZYON

Sinema ve Vizyon’daki güncel film gelişmeleri takip edebilirsiniz.

İzmir’de deprem tehlikesi! Uzmanlar uyardı: Fay hattı kırılmadı, gücünü atmaya çalışacak

İzmir’de deprem tehlikesi! Uzmanlar uyardı: Fay hattı kırılmadı, gücünü atmaya çalışacak İzmir, geçtiğimiz yıl 30 Ekim’de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremle sarsılmıştı. Depremde 18 bina çökmüş, 117 kişi hayatını kaybetmiş, binlerce kişi de yaralanmıştı. Ancak depremin ardından yapılan araştırmalar, İzmir’in kendi fay hattının kırılmadığını, depremin Ege Denizi’ndeki bir fay hattından kaynaklandığını ortaya çıkardı. Bu durum, İzmir’in yeni bir depreme hazır …

Haberin devamını oku

Ünlü komedyen hayatını kaybetti

Ünlü komedyen hayatını kaybetti Fransız komedyen ve oyuncu Catherine Lachens, 78 yaşında hayatını kaybetti. 70’li ve 80’li yılların komedi figürlerinden biri olan ve aynı zamanda Gazon mauidit ve Scenes demenage dizilerindeki rolleriyle de hatırlanan Catherine Lachens, 78 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Haberin devamını oku

İstanbul Şirinevler’de bir binada patlama

İstanbul Şirinevler’de bir binada patlama İstanbul Şirinevler’de bir binada patlama meydana geldi. İstanbul Valisi Davut Gül’ün açıklamasına göre, patlama nedeniyle 3 kişi hayatını kaybetti. İstanbul’da Bahçelievler Şirinevler Mahallesi’nde saat 15.00 sıralarında bir binada patlama meydana geldi.

Haberin devamını oku

Köydeki ağacına bakmaya giden vatandaş gördüğü manzara ile d’ondu kaldı.

Köydeki ağacına bakmaya giden vatandaş gördüğü manzara ile d’ondu kaldı. Manisa’dan Türkiye’yi Buz Kestiren Bir Haber Geldi Resmen Kıyamet Alameti Köydeki ağacına bakmaya giden vatandaş gördüğü görünüm ile dondu kaldı Manisa’dan resmen “resmen kıyamet alameti” denilecek bir haber geldi… Sarıgöl eyaletinde.

Haberin devamını oku

E-meklilerimizi ezdirmeyeceğiz sözleri sonrasında kesin karar açıklandı

E-meklilerimizi ezdirmeyeceğiz sözleri sonrasında kesin karar açıklandı.Yeni 2’li artış Yeni 2’li artış Emeklilerin aldıkları ücret karşısında mutsuz olduklarını dile getirmesi üzerine herkes harekete geçti! Emeklilerimizi kesinlikle ezdirmeyeceğiz sözleri sonrasında kesin karar açıklandı. 2024 yılında yapılması gereken artış için yeni tarih açıklandı.…Cumhurbaşkanı ERdoğan’dan Müjde 2’li artış alacak..Ayrıntılar diğer sayfada haberimiz detayındadır..

Haberin devamını oku

Emekli ikramiyesi var mı

Emekli ikramiyesi var mı? 29 Ekim’de Emekli ikramiyesi yatacak mı, ne kadar? İş’te son durum.. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı uzmanlarının emekli ikramiyesi hazırlığında olduğu öğrenildi. Bu yıl Cumhuriyetin 100’üncü yılı dolayısıyla bayramlarda ödenen ikramiyelerden hariç, tek seferlik bir üçüncü ikramiye ödenmesi bekleniyor. Emekli vatandaşlar ise Emekli ikramiyesi var mı, 29 Ekim’de 100. Yıl Cumhuriyet …

Haberin devamını oku

Dünyaca ünlü yıldız

Dünyaca ünlü yıldız Dünyaca ünlü yıldız sanatçımız hayatını kaybetti! Kimse bunu beklemiyordu. Usta isim geride bıraktığı filmler ile hatırlanacak… Dünyaca ünlü Harry Potter serisinde Albus Dumbledore karakterine hayat veren İrlandalı oyuncu Michael Gambon 82 yaşında hayatını kaybetti.

Haberin devamını oku

Gözlerinin ortasından dört koyu kırmızı çizgi geçiyordu.

Gözlerinin ortasından dört koyu kırmızı çizgi geçiyordu. Gözlerinin ortasından dört koyu kırmızı çizgi geçiyordu ve boyutları nedeniyle yakalanmaları imkansızdı. ..Yakalanması İmkansız Denilen Yaratık Sonunda Yakalandı Çok Şaşıracaksınız Yakalanması imkânsız denilen yaratık sonucunda yakalandı. Gözbebeklerinin ortasından uzanan dört koyu kırmızı çizgi var Araştırmacılar yakalanan balığın hangi türe ait bulunduğunu son anda fark edip büyük şaşkınlık yaşadı. Daha evvelce bilenenlerden değildi. Gözlerinin …

Haberin devamını oku

Baba Vanga 2024 sözleri

Baba Vanga 2024 sözleri Baba Vanga’nın söylediği her şey tek tek çıkmaya devam ederken 2024 yılında neler olacağı da ortaya çıktı. Zamanında Çernobil’i bile bilen Baba Vanga olacakları şöyle açıkladı…… Baba Vanga 2024 sözleri Kör kahin olarak tanınan ve ölmeden önce yıllara göre neler olacağını bir bir açıklayan Baba Vanga’nın yeni kehanetleri ortaya çıktı. 2024 yılına dair açıklamalarda bulunan Baba …

Haberin devamını oku

Müge Anlı’nın programında itiraf

Müge Anlı’nın programında itiraf Ekranların en çok izlenen programı Müge Anlı yeni sezona bomba gibi başladı. bU sezon kayıp olarak aranan Bedirye Kılıç hakkında sıcak gelişme yaşandı. Bizde detayları sizin için hazırlarken, Müge Anlı’nın programında yapılan kan donduran itiraflarıda bir araya getirdik.

Haberin devamını oku