Çarşamba , 28 Şubat 2024

SİNEMA VİZYON

Sinema ve Vizyon’daki güncel film gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Prof. Dr. Naci Görür risk altındaki o ilçemizi uyardı: Depreme dayanamaz

Prof. Dr. Naci Görür risk altındaki o ilçemizi uyardı: Depreme dayanamaz Jeolog Prof. Dr. Naci Görür, son depremin ardından tedirginliğin arttığı Bursa’nın Gemlik ilçesi için dikkat çeken uyarılarda bulundu. Deprem uzmanı Jeolog Prof. Dr. Naci Görür, Bursa’nın Gemlik ilçesi için uyarılarda bulundu.

Haberin devamını oku

Çanakkale’de 4.6 büyüklüğünde deprem!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Çanakkale’nin Biga ilçesinde saat 16.09’da 4.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu.

Haberin devamını oku

Kızılcık Şerbeti’ne veda etmişti! Beyin kanaması geçiren Settar Tanrıöğen’in sağlığı ile ilgili kahreden detay

Kızılcık Şerbeti’ne veda etmişti! Beyin kanaması geçiren Settar Tanrıöğen’in sağlığı ile ilgili kahreden detay Geçirdiği beyin kanamasından sonra peş peşe iki ameliyat olan ve başrol olduğu Kızılcık Şerbeti dizisinden ayrılmak zorunda kalan Settar Tanrıöğen’in sağlığı ile ilgili hayranlarını üzecek yeni bir iddia ortaya atıldı.

Haberin devamını oku

Dang humması vakaları arttı: Ülkede acil durum ilan edildi

Dang humması vakaları arttı: Ülkede acil durum ilan edildi Peru’da son haftalarda artan dang humması vakaları nedeniyle sağlıkta acil durum ilan edildi. Sağlık Bakanlığı, bu yılın 7 haftasında kayıtlara geçen dang humması vaka sayının geçen yılın aynı dönemine göre yaklaşık iki kat arttığını açıkladı.

Haberin devamını oku

CHP’de İstifa Şoku: Başkan Görevinden Ayrıldı!

CHP’de İstifa Şoku: Başkan Görevinden Ayrıldı! CHP’de kriz devam ediyor. CHP’li bir isim görevinden istifa etti. İşte ayrıntılar… Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) İlçe Başkanı, görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Haberin devamını oku

Kademeli emeklilikte flaş gelişme: Yaş ve yıllık netleşti

EYT düzenlemesinin hayata geçmesi, “Kademeli emeklilik çıkacak mı?” sorusunu gündeme getirirken, kademeli emeklilikteki şartlar da yavaş yavaş netleşmeye başladı. İşte merak edilen sorunun yanıtı… Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, katıldığı bir televizyon programında çalışma hayatına ve gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Işıkhan, Bağ-kur’luların prim gün sayısının 9 bin günden 7 bin 200 güne düşürülmesine ilişkin soruyu, şu şekilde yanıtladı:

Haberin devamını oku

BURSA’DA KORKUTAN DEPREM

BURSA’DA KORKUTAN DEPREM Bursa’nın Gemlik ilçesinde saat 16:43 sularında deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi’nin sosyal medya hesabı X üzerinden paylaştığı son verilere göre Bursa’nın Gemlik ilçesinde saat 16:43 sularında deprem meydana geldi. Gemlik’teki depremin büyüklüğü 3.4, derinliği ise 9.4 km olarak ölçüldü.

Haberin devamını oku

CB Erdoğan Affetmedi

CB Erdoğan Affetmedi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzincan-İliç’te yaşanan altın madeni faciasının ardından 5 ismi görevden aldı. Karar Resmi Gazete’de yayımlandı. İşte detaylar……..Ayrıntılar Haberin Detayındadır…

Haberin devamını oku

Kızılcık Şerbeti’nde başrol veda ediyor

Kızılcık Şerbeti’nde başrol veda ediyor Kızılcık Şerbeti dizisinde başrol oyuncusu değişiyor! Yerine gelecek isim ise herkesi şaşırttı. İş’te merak edilen o isim. …..Ayrıntılar Haberin Detayındadır…HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN GÖRSELE DOO/KUNUNUZ

Haberin devamını oku

Ev Hanımlarına mutluluk

Ev Hanımlarına mutluluk Ev hanımlarını sevindirdiler! Eme’kli olabilmek için yapmanız gereken çok basit. Bunu yapanlar eme’kli olabilecek… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN HABERİN GÖRSELİNE DO/KUNUNUZ…

Haberin devamını oku