Çarşamba , 19 Haziran 2024

TEKNOLOJİ

Teknoloji ve Bilim Haberleri son dakika güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic: 3-4 ay içinde büyük bir savaş çıkacak

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic: 3-4 ay içinde büyük bir savaş çıkacak Rusya ve Batı arasında hiç bir zaman uzlaşma sağlanamayacağını belirten Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, dünyada üç ya da dört ay gibi kısa bir süre içinde büyük bir çatışma yaşanacağını söyledi.

Haberin devamını oku

Elazığ’da deprem!

AFAD verilerine göre Elazığ’da 3,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD verilerine göre Elazığ Maden’de 3,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Saat 12:14’te meydana gelen depremin derinliği 8.17 kilometre olarak ölçüldü.

Haberin devamını oku

Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan depremi değerlendirdi.

Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan depremi değerlendirdi. Malatya’nın Akçadağ ilçesinde 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan depremi değerlendirdi.

Haberin devamını oku

Japonya’da “et yiyen” bakteri alarmı! Vaka sayısında korkunç artış

Japonya’da “et yiyen” bakteri alarmı! Vaka sayısında korkunç artış Japonya’da, “et yiyen” bakterinin yol açtığı, “potansiyel ölümcül” kabul edilen streptokokal toksik şok sendromu (STSS) vaka sayısının şimdiye kadarki en yüksek seviyeye çıktığı belirtildi.

Haberin devamını oku

Malatya’da 4.4 büyüklüğünde deprem

Malatya’da 4.4 büyüklüğünde deprem AFAD Malatya’da 4.4 büyüklüğünde deprem olduğunu açıkladı.

Haberin devamını oku

Artık ücretsizdir

Artık ücretsizdir Işıkhan, Emeklilere yönelik yeni hizmetlerin hayata geçirilmesinde birçok paydaşın desteği olduğunu dile getirerek emeklilerimizin ücretsiz kullanımına açılacağını söyledi. Haberin devamını görmek için haberin görseline do’2kunup ilerleyiniz

Haberin devamını oku

YIKAN HABER GENÇ FOTBOLCU

YIKAN HABER GENÇ FOTBOLCU S0N DAKIKA..S0N DAKIKA..Futbol Camiasını Yıkan Haber.. Yıldız Futbolcu 26 Yaşında Hayatını Kaybetti.. Ayrıntılar İçeriğin Devamındadır..İçeriğin Devamını Okumak Ve Görmek İçin Lütfen G’örsele D’okununuz..

Haberin devamını oku

7 şiddetinde korkutan deprem

7 şiddetinde korkutan deprem Prof. Dr. Ahmet Ercan, sosyal medya hesabından deprem konusunda uyarılar yaptı. Ercan “Balıkesir, Havran-Balya, Edremit Koyu-Ayvacık, Yenice-Gönen Çan-Biga, Manyas, Sarıköy,Edincik, Etili kırıkları 30 yılda bir M7’e dek deprem üretebilir” dedi.

Haberin devamını oku

Yer ve Tarih Vererek Ne Olacağını Açıklad

Yer ve Tarih Vererek Ne Olacağını Açıkladı 6 Şubat depremlerini nokta atışı bilmişti Erzincan’ı da bildi! Ünlü Astrolog Zuhal Taşçı Türkiye’yi bekleyen felaket için tarih verdi

Haberin devamını oku

AFAD’dan açıklama geldi. Deprem oldu.

AFAD’dan açıklama geldi. Deprem oldu. 4.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD’ın saat 20.24’te kaydettiği sarsıntının derinliği 7 kilometre olarak ölçüldü.

Haberin devamını oku
Verified by MonsterInsights