TÜRKİYE
Salı , 20 Ekim 2020
Anasayfa » TÜRKİYE

TÜRKİYE

Türkiye Haberleri , son dakika türkiye haber ve gelişmeleri takip edebilirsiniz

Ekim, 2020

 • 20 Ekim

  DSÖ’DEN KIŞ UYARISI

  Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, kuzey yarımküre kışa girerken, özellikle Avrupa ve Kuzey Amerika’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının hızla artmaya başladığını belirterek, “Kış geldiğinde gelecek birkaç ayın zorlu geçeceğini biliyoruz.” dedi.

 • 20 Ekim

  METEOROLOJİ, 57 İLE SAĞANAK YAĞIŞ UYARISINDA BULUNDU

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü; Marmara, İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz bölgeleri ile Kırklareli, Çanakkale, Malatya, Erzincan, Erzurum, Kars, Ardahan çevrelerinde ve Tekirdağ’ın doğu kesimleri için sağanak yağış uyarısında bulundu.

 • 20 Ekim

  81 İL VALİLİĞİNE GÖNDERİLDİ.. BUGÜN BAŞLADI

  İçişleri Bakanlığı’nın koronavirüs ile mücadele kapsamında yayınladığı yeni genelgeye göre bugünden itibaren 7 gün boyunca her gün ayrı konuda, ülke genelinde denetimler yapılacak.

 • 19 Ekim

  2 Küçük Çocuğunu Dicle Nehri’ne Atan Anne…

  Irak’ın başkenti Bağdat’ta dünyanın ağzını açık bırakan bir olay gerçekleşti. Eşine sinirlenen bir anne küçük yaştaki 2 çocuğunu Dicle Nehri’ne atarak, öldürdü.

 • 19 Ekim

  ÇALIŞAN VATANDAŞLARIN DİKKATİNE! YENİ YASA MECLİSTE…

  Cuma günü meclise sunulmuş olan torba yasada vatandaşların çalışma hayatını etkileyecek birçok yeni düzenleme bulunuyor. 50 yaş üstü vatandaşlar için sözleşmeli çalışmanın önünü açacak olan yasa herkes tarafından tartışılacak gibi gözüküyor. Cuma günü meclise sunulmuş olan torba yasada vatandaşların çalışma hayatını etkileyecek birçok yeni düzenleme bulunuyor. 50 yaş üstü vatandaşlar için sözleşmeli çalışmanın önünü açacak olan yasa herkes tarafından tartışılacak …

 • 19 Ekim

  19 Ekim Günlük Koronavirüs Tablosu

  Türkiye’de son 24 saate koronavirüs salgınından dolayı 1958 yeni hasta olduğu ve 75 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.

 • 19 Ekim

  19 yaşındaki Hazal Tektaş erkek arkadaşı tarafından başından vurularak öldürüldü

  İstanbul Esenler de 19 yaşındaki Hazal başından vurularak öldürüldü..!

 • 19 Ekim

  MGM’den Vatandaşlara Kuvvetli Sağanak Yağış Uyarısı: Bu İllerde Oturanlar Dikkat!

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), bazı bölgelerde çok kuvvetli sağanak yağışın görüleceğini açıkladı.

 • 19 Ekim

  Sigaraya Beklenen Zam Geldi..! Yeni Paket Fiyatları

  Sigaraya 2020 yılı içerisinde yapılması beklenen zam sonunda yapıldı. Yeni paket fiyatları ne kadar? 2020 yılı içerisinde beklenen sigara zammı sonunda geldi yapılan zam ile birlikte paket fiyatları belirli oranda yükselmiş oldu. Maktu vergi 7,79 liradan 9,13 TL olması ile sigara fiyatları artmış oldu. Tütün ürünleri üzerinde uygulanmakta olan ÖTV vergisinin artması ile birlikte sigara fiyatları yükseldi. Bir çok noktada …

 • 19 Ekim

  Sinan Özen Kızının Son Durumu! Neva Özen’in Sağlığında Son Durum!

  Sinan Özen kızının son durumunu paylaştı. Son durumu ile ilgili neler söyledi? Sinan Özen Kızının Son Durumunu Paylaştı! Neva Özen’in Sağlığında Son Durum!