TÜRKİYE
Cuma , 16 Nisan 2021
Anasayfa » TÜRKİYE

TÜRKİYE

Türkiye Haberleri , son dakika türkiye haber ve gelişmeleri takip edebilirsiniz

Nisan, 2021

 • 16 Nisan

  Başkent Ankara’da Korkutan Patlama Son Dakka

  Elde edinilen ilk bilgilere göre, Etlik Mahallesi Hasandağ Sokak’taki apartmandan patlama sesi gelmesi üzerine vatandaşlarca polis ve sağlık ekiplerine haber verildi.

 • 16 Nisan

  MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TÜM DETAYLARI AÇIKLADI

  Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) liselerde yüz yüze ve uzaktan eğitime geçiş ile sınav sürecine ilişkin usul ve esaslar belirlendi.

 • 16 Nisan

  KISITLAMA AÇIKLAMASI

  İçişleri Bakanı Süleyman S-oylu, “Te-darik, üretim, s-ğlık, g-üvenlik vb. alanlarda k-ısıtlamada i-stisnalar mevcuttur. Bu ist-isnalar, zo-runlu işlerin görülmesi i-çindir. Mu-afiyetlerin su-istimali, mü-cadelemize ve kur-allara u-y-anlara ha-ksızlıktır” dedi.

 • 16 Nisan

  TIP CAMİASININ ACI GÜNÜ! KORONADAN HAYATINI KAYBETTİ

  Koronavirüse yakalanan Prof. Dr. Melih Aktan hayatını kaybetti. İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Hematoloji Bilim Dalı emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Melih Aktan bir süre önce koronavirüse yakalanmıştı. Prof. Dr. Melih Aktan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. İstanbul Tabip Odası, Prof. Dr. Aktan’ın ölümüyle ilgili “İstanbul Tıp Fakültesi 1979 yılı mezunlarından, üyemiz, İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim …

 • 15 Nisan

  Oyuncu Şevket Çoruh coronaya yakalandı

  ‘Arka Sokaklar’ dizisinden bir corona virüsü haberi daha geldi. Son olarak coronaya yakalanan Merve Oflaz’ın ardından Şevket Çoruh’un da corona testi sonucunun pozitif çıktığı açıklandı.

 • 15 Nisan

  Son Dakika.. Havaalanına Füzeyle Saldırı!

  Havalimanına Füzeyle Hain Saldırı Gerçekleştirdiler.. İşte gelen ilk bilgiler.. Ayrıntılar Haberin Devamındadır… IKBY İçişleri Bakanlığı’nca, saldırıya ilişkin yapılan açıklamada, Erbil Uluslararası Havalimanı çevresinde duyulan patlama sesinin ardından bölgeye ekiplerin sevk edildiği belirtildi.IKBY Güvenlik Ajansına bağlı anti terör güçleri ise saldırıda en az bir füzenin Erbil Uluslararası Havalimanı’nı hedef aldığı bilgisini paylaştı. Saldırı nedeniyle ABD’nin Erbil Başkonsolosluğu’ndan siren seslerinin duyulduğu kaydedildi. …

 • 15 Nisan

  AYNI AİLEDEN SEKİZ KİŞİ KORONADAN

  Rize’nin Güneysu ilçesinde Ahmet Genç (43) k-oronav-ir-üs ne-deniyle h-ayatını ka-ybetti. Ge-nç ile birlikte 5,5 ayda aynı a-ileden ko-ronavi-rüs nedeniyle y-şamanı yi-tirenlerin sayısı 8’e yü-kseldi. Aile g-enetik ya-pılarının ar-aştırılmasını ve a-şı için öncelik ta-nınmasını istedi.

 • 15 Nisan

  YOLCU TRENİ RAYDAN ÇIKTI

  Mısır’da y-olcu treninin ra-dan çıkması s-onucu 15 kişi ya-ralandı. MISIR’DA YOLCU TRENİ RAYDAN ÇIKTI Mısır’ın kuzeyinde bulunan Şarkiye vilayeti yakınlarında bir yolcu treni ra-ydan çı-ktı. Mısır Sağlık ve Nüfus Bakan Yardımcısı Khaled Mujahid, dün gece saatlerinde ya-şanan o-layda 15 kişinin ya-ralandığını açıkladı.

 • 15 Nisan

  İZMİR ÇANAKKALE DEPREM

  İ–zmir-Seferihisar ve Ça—nakkale-Ayvacık açıklarında deprem meydana geldi 3.9 büyüklüğünde deprem oldu . İzmir ve Çanakkale açıklarında deprem Ege Denizi’nin İzmir-Seferihisar ve Çanakkale-Ayvacık açıklarında 3.9 büyüklüğünde birer deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), 09.54’te Ege Denizi’nde İzmir’in Seferihisar ilçesi açıklarında 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. Saat 11.10’da ise Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi açıklarında yine 3.9 büyüklüğünde …

 • 15 Nisan

  ŞEHİT HABERİ GECE YARISI GELDİ

  Milli Savunma Bakanlığı’nın resmi sayfasından açıklama şöyle: “Irak’ın kuzeyinde bulunan Başika (Gedu) üs bölgesine bu gece saatlerinde roketli saldırı düzenlenmiştir. Atılan üç roketten biri üs bölgesine, diğer ikisi köy içerisine düşmüştür. Saldırıda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, köyde yaşayan bir çocuk da yaralanmıştır.