Cumartesi , 18 Mayıs 2024

TÜRKİYE

Türkiye Haberleri , son dakika türkiye haber ve gelişmeleri takip edebilirsiniz

Mayıs, 2024

 • 18 Mayıs

  Kronik Hepatit B, Hepatit D, diyabet ve kardiyoloji ilaçlarıyla ilgili rapor aile hekimleri tarafından yapılabilecek

  Kronik Hepatit B, Hepatit D, diyabet ve kardiyoloji ilaçlarıyla ilgili rapor aile hekimleri tarafından yapılabilecek. Bakan Işıkhan, kronik Hepatit B, Hepatit D, diyabet ve kardiyoloji ilaçlarının, aile hekimleri tarafından, ilgili sağlık raporlu hastalara yazdırabilmenin önünü açtıklarını söyledi. Işıkhan, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığında düzenlenen “Sosyal Güvenlik Haftası Buluşması” programında yaptığı konuşmada, SGK personeli başta olmak üzere sosyal güvenlik alanında emek …

 • 18 Mayıs

  Hiç tahmin etmezdim

  Ayakta Kalacak Beş Ülke Hiç tahmin etmezdim Özellikle bir ülke var ki Dünyanın Sonu Geldiğinde Ayakta Kalacak 5 Ülke..Bilim insanları, yaptıkları incelemeler sonucunda dünyanın sonu geldiğinde, ayakta kalabilecek beş ülkeyi sıraları. İşte o 5 ülke…

 • 18 Mayıs

  Türk Halk Müziğinin Değerli Sanatçısı

  Türk Halk Müziğinin Değerli Sanatçısı S0N DAKIKA..S0N DAKIKA..S0N DAKIKA..Acı Haber Geldi..Türk Halk Müziğinin Değerli Sanatçısı Yaşama Veda Etti.. Ayrıntılar İçeriğin Devamındadır..

 • 18 Mayıs

  Belediye başkanı hayatını kaybetti

  Belediye başkanı hayatını kaybetti Aksaray’ın 1984-1994 yılları arasında CHP’den belediye başkanlığı yapan ve şehre önemli katkılarda bulunan Memiş Akın, 76 yaşında hayatını kaybetti. Akın’ın vefatı kentin siyasi ve sivil toplumunda büyük üzüntüye yol açtı.

 • 18 Mayıs

  Sonunda Bedriye’den h’aber geldi

  Sonunda Bedriye’den h’aber geldi Müge Anlı Programında daha önce günlerce aranan ve işlenen bir konu idi Bedriye Kılıç olayı eşi ne yaptığını itiraf etmiş günlerde bunun soruşturması devam etmişti. Ama Bedriye Kılıç’a bir türlü ulaşılamamıştı. Bugün haber geldi Akşehir’de yaşayan Tayfur Kılıç, geçen yıl 6 Temmuz’da kiraz bahçesinde mevsimlik işçi olarak çalışan eşi, 3 çocuk annesi Bedriye Kılıç’ın işe gitmek …

 • 18 Mayıs

  Ünlü oyuncu Ümit Erdim ve Seda Erdim

  Ünlü oyuncu Ümit Erdim ve Seda Erdim Ünlü oyuncu Ümit Erdim ve eşi Seda Erdim’in ayrıldığı dedikoduları sosyal medyayı karıştırtmıştı. İddialar doğru çıktı, ünlü çiftten ilk açıklama geldi.

 • 18 Mayıs

  Gündemi Sallayan Gelişme

  Gündemi Sallayan Gelişme Ahmet Türk’ün de bulunduğu Kobani davası 108 duruşmada sonuçlandı. Ceza alan Ahmet Türkün Belediye Başkanlığı düşecek mi, Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ, cezaevinden çıkabilecek mi?

 • 17 Mayıs

  Korkunç deprem! Bina böyle yan yattı

  Korkunç deprem! Bina böyle yan yattı Meydana gelen 6.2 büyüklüğündeki depremde bir binanın yan yattığı anlara ilişkin görüntüler ortaya çıktı.

 • 17 Mayıs

  Tedirgin eden araştırma: İstanbul’un bu ilçeleri yanıyor!

  Tedirgin eden araştırma: İstanbul’un bu ilçeleri yanıyor! İstanbul Teknik Üniversitesinde (İTÜ) yapılan araştırmada, hızlı nüfus artışıyla birlikte plansız kentleşme ve ormansızlaşmanın sıcaklıkların daha çok hissedilmesine neden olduğu belirtildi. İstanbul’da yazın bunaltıcı sıcakların en çok hissedildiği ilçeler de açıklandı.

 • 17 Mayıs

  Eski günlere geri mi döndü

  Eski günlere geri mi döndü Bir dönem yaşadığı psikolojik sorunlar nedeniyle sokaklarda yaşayan ünlü oyuncu Arda Kural’ın eski günlerine geri döndüğü iddia edildi. Geçtiğimiz gün görüntülenen Arda Kural’ın son hali dikkat çekti.