A101 çalışanları skandalı anlattı...
Cumartesi , 29 Ocak 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » A101 çalışanları skandalı anlattı…

A101 çalışanları skandalı anlattı…

Sorumluları tarafından keyfi şekilde baskı ve haksızlıklara uğradıklarını öne süren Siirt’teki A101 işçileri yaşadıklarını anlattı. Haklarını kullanamadıklarını söyleyen işçilerden Nergiz Özer ve Agit Elçi, Rojda Aslan İle Yol TV Ana Haber’e dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Mağaza Market-Sen üyesi Nergiz Özer, üç yıl boyunca A101’de çalıştığını ve sık sık mobbinge maruz bırakıldığını söyledi. “PARASINI İŞÇİLERDEN İSTEDİLER” Çalıştığı süre boyunca son kullanma tarihi yaklaşan ürünlerin satılması için zorlandığını iddia eden Özer, bu ürünleri işçilerin kendi cebinden ödediğini söyledi. Çalınan ürünlerin parasının da çalışanlardan istendiğini söyleyen Özer, “Kamera kayıtlarına rağmen ‘Siz yaptınız, siz ödeyeceksiniz’ dediler” diye konuştu.

Özer, bölge sorumlusu ve satış müdürleri tarafından “Yapmazsanız farklı bir kodla iş çıkışınız olur” şeklinde defalarca tehdit edildiklerini öne sürdü.

Sonraki Haber

Kayın pederi tarafından ö*ldürüldü! Ortaya çıkan detaylar şok etti..

Safura Gülistan kayınpederi tarafından öl*dürüldü! Korkunç detaylar Kartal’da Safura Gülistan kayınpederi tarafından başına iki el …