Ailesine gurur yaptığı için kaçtığını söyleyen doktora Müge Anlı'dan tepki: Böyle bir şey için insan ortadan kaybolur mu?
Çarşamba , 5 Ekim 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Ailesine gurur yaptığı için kaçtığını söyleyen doktora Müge Anlı’dan tepki: Böyle bir şey için insan ortadan kaybolur mu?

Ailesine gurur yaptığı için kaçtığını söyleyen doktora Müge Anlı’dan tepki: Böyle bir şey için insan ortadan kaybolur mu?

Antalya’da 3 gün önce halasının evinden çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan ve polis tarafından her yerde aranan 24 yaşındaki doktor Duygu Eda Altıngeyik’in ailesi Müge Anlı’ya başvurdu. Bir süre sonra programa bağlanan Altıngeyik, kuzeniyle kavga ettiğini ve bu kavgada ailesinin arkasında durmadığını söyledi.

Gurur yaptığı için çıkıp gittiğini söyleyen genç kadına Müge Anlı ise “Kızım böyle bir şey için insan ortadan kaybolur mu? Kaç yaşındasın?” diyerek tepki gösterdi. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi yeni mezunlarından Dr. Duygu Eda Altıngeyik, 25 Haziran Cuma günü halasının Kepez ilçesi Varsak Mahallesi’ndeki evinden “Yürüyüşe çıkıyorum” diyerek ayrıldı. Yanına kimliğini ve telefonunu almadığı belirlenen Altıngeyik, eve dönmedi. Cumartesi düzenlenen mezuniyet balosuna da gitmeyen Altıngeyik hiçbir yerde bulunamayınca yakınları Sakarya Polis Merkezi’ne giderek kayıp başvurusunda bulundu. Başvuru üzerine harekete geçen Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıplar Büro Amirliği ekipleri, Duygu Eda Altıngeyik’i bulmak için çok yönlü araştırma başlattı.

“EVE DÖNERKEN BİR ANDA ORTADAN KAYBOLDU”Ablasının hayatından endişe ettiklerini söyleyen aynı okulda okuyan kardeşi Mehmet Altıngeyik, bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı ve ablasını aradığını söyledi. Altıngeyik şunları anlattı: “Ben kaçırıldığından şüpheleniyorum. Sıradan bir yürüyüş esnasında kayboldu. Umarım bulunur. Hiçbir yerde iz yok. Polisler de uğraşıyor. Halamlara ziyarete gidiyorduk. Oradan yaya olarak eve dönerken, bir anda ortadan kayboldu. Adeta sırra kadem bastı. Hiçbir problem yoktu.Hayatından endişe duyuyorum.”
Sonraki Haber

Tarih verildi: EYT için son aşamaya gelindi

Milyonlarca kişinin beklediği EYT hakkında ki çalışmalar Meclis’e taşındı. Şimdi gözler ise Meclis’ten gelecek tarihte. …