Altın Kelebek Ödüllerine Çağlar Ertuğrul Damga Vurdu! Gözleri Tamer Karadağlı'yı Aradı
Çarşamba , 26 Ocak 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Altın Kelebek Ödüllerine Çağlar Ertuğrul Damga Vurdu! Gözleri Tamer Karadağlı’yı Aradı

Altın Kelebek Ödüllerine Çağlar Ertuğrul Damga Vurdu! Gözleri Tamer Karadağlı’yı Aradı

7. Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü alan Çağlar Ertuğrul, konuşması sırasında bir anda arkasını kontrol etmek için dönerek, “Birisi mimik yapıyor sandım” deyince ortalık karıştı.

Ekranların sevilen oyuncusu Çağlar Ertuğrul, bu yıl 47’ncisi düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödül almak için katılan isimler arasındaydı. 47. Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü alan Çağlar Ertuğrul, konuşması sırasında bir anda arkasını kontrol etmek için dönerek, “Birisi mimik yapıyor sandım”

deyince ortalık karıştı. Ertuğrul, kendisine gelen tepkilerinden ardından açıklama yaptı. Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu PSM’de gerçekleşen görkemli bir gece ile sahiplerini buldu. Gecede, En İyi Erkek Oyuncu ödülü ise, Teşkilat dizisi oyuncusunu Çağlar Ertuğrul’un oldu. Ödül konuşması yapan Ertuğrul’un, Tamer Karadağlı’ya yaptığı gönderme ise sosyal medyada eleştiri oklarının kendisine çevrilmesine neden oldu.
Sonraki Haber

NURGUL YEŞİLÇAY KAZA YAPTI

‘Son Nefesime Kadar’ dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz günlerde sette kaza yapmıştı. Oyuncunun …