ASGARİ ÜCRETE 3. ZAM MÜJDESİ ! YENİ MAAŞLAR BELLİ O.LDU İŞTE TA.RİHİ..
Cuma , 30 Eylül 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » ASGARİ ÜCRETE 3. ZAM MÜJDESİ ! YENİ MAAŞLAR BELLİ O.LDU İŞTE TA.RİHİ..

ASGARİ ÜCRETE 3. ZAM MÜJDESİ ! YENİ MAAŞLAR BELLİ O.LDU İŞTE TA.RİHİ..

Asgari ücret maaşlarına müjde geldi.. Enflasyon ve kur artınca maaşlara yapılacak zam belli oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan son olarak 1 Temmuz tarihinden geçerli olmak üzere yeni asgari ücretin 5 bin 500 lira olduğunu açıklamıştı. Asgari ücrete yeni zam yapılacağı iddia edildi. Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan son olarak 1 Temmuz tarihinden geçerli olmak üzere yeni asgari ücretin 5500 lira olduğunu duyurmuştu.

Asgari ücret zammı konusunda yeni düzenleme gerçekleştirildi. Bu düzenleme doğrultusunda 30 Haziran tarihli Resmi Gazete’de tüm detaylar kamuoyu ile paylaşılmıştı. ERDOĞAN İLE GÖRÜŞMÜŞLERDİ Son olarak Kayseri’de Femaş Metal Sanayii işçileriyle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yılbaşında asgari ücrete yeni zammın kapısını bir kez daha araladı. Bununla beraber Kanun gereğince asgari ücrete bir yıl arayla en az bir defa zam yapılması göz önüne alındığında Temmuz ayında gelen yeni zamla birlikte Aralık ayında yapılacak zam ile ilgili zorunlulukta tamamen ortadan kaldırılmış oldu.
Sonraki Haber

21 YAŞINDAKİ AZRA’NIN SONU OLMUŞTU ! CEZAEVİNDEKİ ŞAHISTAN HABER GELDİ ! AZRA’NIN AİLESİ ÇAĞRILDI

Azra Gülendam Haytaoğlu’nun katilinden cezaevinden haber geldi . Azra’nın ailesi çağrıldı . Antalya’da üniversite öğrencisi …