Batman'da askeri tesise saldırı girişimi... - Part 2
Cumartesi , 31 Temmuz 2021
Anasayfa » FOTO GALERİ » Batman’da askeri tesise saldırı girişimi…

Batman’da askeri tesise saldırı girişimi…

Şırnak ve Batman’da eş zamanlı patlama! İçinde İHA ve SİHA’ların üssü de bulunan Batman Havaalanı ve Şırnak 23. Tümen Komutanlığı’nda eş zamanlı çok sayıda patlama yaşandı. Şırnak kent merkezinde büyük bir patlama yaşandı. Patlama sesi tüm kentten duyulurken patlama gerekçesi hakkında bilgi edinilemedi. Şırnak kent merkezinde yaşanan patlama sonrası silah sesleri yükseldi.

Şırnak kent merkezinde büyük bir patlama yaşandı. Patlama sesi tüm kentten duyulurken patlama sonrası 23’üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı’nın olduğu bölgede askeri hareketliliğin yaşandığı öğrenildi. Yine Tümen Komutanlığı’nın ışığının söndüğü öğrenilirken, Tümen bölgesinde silah seslerinin geldiği bilgisine ulaşıldı. Tümenden kırsal alana rastgele atış yapıldığı görüldü. Batman’da ise havaalanı yakınlarında üç büyük patlama sesi duyuldu. Patlama seslerinin ardından bölgeye ambulans ve zırhlı araç sevk edildiği bildirildi.
Sonraki Haber

cemile teyze

Evine giremeyen Cemile Öner, ‘Yıllarca hayvancılık yaptım. Eşimin sigortasını tamamlayarak emekli maaşını almaya başladım. Küçük …