Bu Markaları Sakın Evinize Sokmayın İşte Domuz Ve At Eti Yediren Markalar
Cuma , 2 Aralık 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Bu Markaları Sakın Evinize Sokmayın İşte Domuz Ve At Eti Yediren Markalar

Bu Markaları Sakın Evinize Sokmayın İşte Domuz Ve At Eti Yediren MarkalarTarım ve Orman Bakanlığı, gıdada hile yapan firma ve ürünleri tek tek ifşa etti. Hilekarlar vatandaşlara, dana yerine at ve domuz eti, yoğurt yerine jelatin, lahmacun yerine sakatat yedirdi. Sahtekarlar arasında tanıdık firmalar da bulunuyor. İşte vatandaşın sağlığını hiçe sayan firmalar ve ürünleriKocaeli Çayırova’da üretilen GURME Gıda San. Tic. Ltd. Şti’nin kangal fermente sucuklarında domuz eti tespit edildi! Serdivan Sakarya’da üretilen Yüzet Et ve Et Ürünlerinde at eti tespit edildi! Fethiye Muğla’daki China Sun Chinese Restaurant’ta dana eti olarak satılan ette domut eti tespit edildi.

Tuzla’daki Deniz Börek Salonu’nda pide kıymalı çiğ börek harcında at eti tespit edildi. Kuşadası Aydın’daki Karanfil Otel’de karkas dana etinde domuz eti tespit edildi. Afyon’daki Akşömine adlı mekanda Adana Kebap olarak satılan etin içinde domuz eti tespit edildi. Muğla’daki Serkul 1 ve Serkul 2 restaurantta dana biftek olarak satılan içinde domuz eti tespit edildi.Esenler’deki Kurban Et Gıda’da çiğ kıymada at eti tespit edildi.

Sonraki Haber

Kandilli Rasathanesi Duyurdu

Kandilli Rasathanesi’nden gelen son dakika açıklamasında Hakkari Çukurca’da deprem oldu. Depremin büyüklüğü ile ilgili açıklamalar …