Bunların tamamı acıdan olsa gerek...
Salı , 16 Ağustos 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Bunların tamamı acıdan olsa gerek…

Bunların tamamı acıdan olsa gerek…

Alişan kimdir, nerede doğdu, nerede okudu, kaç kilo, boyu kaç, asıl ismi ne ? Alişan’a dair tüm soruların cevabını haberimizin detayından ulaşabilirsiniz… Alişan kimdir, Alişan nerede doğdu nerede okudu ve müzik kariyerine nasıl başladı? Tüm bu soruların cevabını haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

ALİŞAN KİMDİR? 19 Haziran 1976 tarihinde dünyaya gözlerini açan Alişan aslen Bingöllüdür. Asıl ismi Serkan Burak Tektaş olan başarılı sanatçı sahne adı olarak Alişan ismini seçmiştir. Beyoğlu doğumlu olan Alişan üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı bölümünde tamamlamıştır. 1.77 boyunda ve 69 kiloda olan Alişan siyah saçlı ve ela gözlüdür.

Bekar sanatçılar arasında bulunan Alişan özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘a verdiği evlilik sözü ile uzun süre gündemden düşmemiştir. Müzik kariyerine ilk olarak 1991 yılında Minerva Müzik desteği ile Derdo – Elazığ’ın Güzelleri albümünü çıkarmıştır. Kariyer hayatı boyunca çıkardığı albümlerle ve sesiyle birçok kişiyi etkilemeyi başarmıştır.

Sonraki Haber

MÜGE ANLI SIR GİBİ SAKLADIĞI EŞİYLE İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Ekranların başarılı sunucusu Müge Anlı, haziran ayında sessiz sedasız evlendiği İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü …