BURNU KÖPEKLER TARAFINDAN KOPARILAN KIZI EVLAT EDİNDİ – BİR GÜN EVE GELDİĞİNDE ŞOK OLDU
Perşembe , 2 Aralık 2021
Anasayfa » Genel » BURNU KÖPEKLER TARAFINDAN KOPARILAN KIZI EVLAT EDİNDİ – BİR GÜN EVE GELDİĞİNDE ŞOK OLDU

BURNU KÖPEKLER TARAFINDAN KOPARILAN KIZI EVLAT EDİNDİ – BİR GÜN EVE GELDİĞİNDE ŞOK OLDU


Ohio’nun Cincinnati şehrinde öğretmenlik yapan Kristen Williams, “Sevgi en önemli şey. Olabildiğince sevmek gerekiyor” diyor.
Kristen, Hindistan’dan iki kız evlat edindi. İki kız da kimsenin tecrübe etmemesi gereken travmalar yaşamıştı.Ancak Kristen sayesinde iki küçük kız da tekrardan güvenini kazandı ve şimdi daha emin adımlarla yere basıyorlar.
Kristen Williams hiçbir zaman evlenme taraftarı olmadı. Bir eşi olmadan da çocuk sahibi olabileceği fikrine inanıyordu. Anne olmak istediğine karar veren Kristen, evlat edinme süreci boyunca zorluklar çekti.Hindistan’dan çocuk evlat edinmeye karar verdi.
Hindistan’a olan yolcuğu esnasında Munni isminde 5 yaşında bir kızla tanıştı. Küçük kızın suratı sevgi doluydu. Kristen, “Onunla aramda hemen bir bağ oluştu. Ne olduğunu tam olarak bilemiyorum. Ancak onun benim kızım olacağını biliyordum” dedi. Evlat edinme süreci tahmin ettiğiniz gibi zorlu geçiyor.
Öte yandan işin maddiyatı da var. Bütün bunlara sabreden Kristen, 2013 yılında Munni’yi evlat edinmeyi başardı. Tıpkı evlat edinilen her çocuk gibi Munni de başta çok utangaçtı.
Başında ve suratında yara izleri vardı. Kalbindeki izler ise bundan çok daha fazlaydı. Bundan bir süre sonra Kristen, Hindistan’daki evlat edinme kurumunun internet sitesinde bir kız çocuğunun daha fotoğrafını gördü.Küçük kız ailesi tarafından bir çöp tenekesinin yanına terkedilmişti.
Polis tam zamanında yetişmiş ve çocuğu kurtarmıştı. Ancak burnundaki izi sonsuza dek taşıyacaktı. Küçük kızın burnunun bir kısmı yoktu. Bunu yapanın ise sokak köpekleri olduğu tahmin ediliyor.Roopa ismindeki küçük kız kimsesizler yurduna alınmıştı.
Burnundan dolayı kimse onu evlat edinmek istemedi. Kristen ise kızı görür görmez ondan etkilendi ve evlat edinmeye karar verdi.Kristen o anlar için, “Onu görür görmez kızım olmasını istedim. Tıpkı diğer çocuklar gibi güzel bir çocukluk hakkediyordu. Benim gözümde o dünyanın en sevimli çocuğuydu” dedi.
Munni ve Roopa çok iyi anlaşmaya başladılar. ABD’ye de kısa sürede uyum sağladılar.ABD’de yayınlanan ünlü televizyon programı ‘The Doctors’a çıkan aile başından geçenleri anlattı.Televizyon programındaki doktorlar hem estetik hem de psikolojik açıdan iki kıza katkıda bulundular. Munni’nin yaraları büyük ölçüde kapatıldı. Roopa’ya ise yeni bir burun yapıldı
Anne Kristen, kızlarının kendilerine artık daha çok güvendiklerini ve geçmişi unutmaya başladıklarını söyledi.

Sonraki Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan Katıldığı Canlı Yayında Ekonomik Gündem Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TRT’de katıldığı ortak canlı yayında ekonomik gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. …