Büyükşen çiftinin öldürülmesiyle ilgili şok eden iddia...
Cumartesi , 31 Temmuz 2021
Anasayfa » FOTO GALERİ » Büyükşen çiftinin öldürülmesiyle ilgili şok eden iddia…

Büyükşen çiftinin öldürülmesiyle ilgili şok eden iddia…

Konya’nın Karatay ilçesinde, Necla Büyükşen ve Metin Büyükşen’in 3 yıl önce evlerinde pompalı tüfekle öldürülmesiyle ilgili gözaltı sayısı, 25’e çıktı. Büşükşen çiftinin saldırıdan kurtulan ve gözaltına alınan kızları Büşra Büyükşen ve 2 kadın şüpheli, yeniden sağlık kontrolünden geçirildi.

Büyükşen çiftinin komşusundan alacağı olan kişilerin, adresi karıştırıp yanlışlıkla öldürebileceği ihtimali de göz önünde bulundurularak, 7 kişinin de gözaltına alınanlar arasında olduğu belirtildi.Olay, 3 Eylül 2018’de saat 22.00 sıralarında, İsmil Mahallesi’ndeki tek katlı evde meydana geldi.

Kar maskeli kişi, kapısı açık olan Metin Büyükşen’e ait eve girdi. Şüpheli, emekli memur Metin Büyükşen ile eşi Necla Büyükşen’e ateş etti. Saldırgan çiftin kızları Büşra Büyükşen’in (24) iddiasına göre, Büyükşen’e de tüfeğin dipçiğiyle vurdu. Büşra Büyükşen, komşularının otomobiline binip, jandarmaya giderek, olayı anlattı. Eve gelen jandarma ekipleri, Necla-Metin Büyükşen çiftinin cansız bedenlerini buldu. Büşra Büyükşen de sağlık görevlilerince ambulansla Konya Numune Hastanesi’ne kaldırıldı.
Sonraki Haber

cemile teyze

Antalya’nın Manavgat ilçesinde başlayan yangınları söndürme çalışmaları devam ederken, Karaöz Mahallesi’nde 10’dan fazla ev tamamen …