Canan Karatay bir kez daha haklı çıktı. Herkes dalga geçmişti ama o korkmadan açıklamıştı
Perşembe , 30 Haziran 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Canan Karatay bir kez daha haklı çıktı. Herkes dalga geçmişti ama o korkmadan açıklamıştı

Canan Karatay bir kez daha haklı çıktı. Herkes dalga geçmişti ama o korkmadan açıklamıştı

Sağlık alanında yaptığı açıklamalarla sık sık gündem yaratan isimlerin başında gelen Prof. Dr. Canan Karatay, korona virüs ile ilgili yaptığı açıklamalarla da bir kez daha gündem olmayı başardı. Buna göre, Karatay’ın korona virüs aşısı ile ilgili yaptığı açıklamalar, virüsün mutasyona uğramasının ardından yeniden gündeme geldi. Prof. Dr. Canan Karatay, sağlık alanında yaptığı açıklamalarla sık sık gündem belirliyordu.

Karatay, korona virüs salgını sürecinde de yaptığı açıklamalar ile kamuoyuna önemli bilgiler verdi. Karatay son olarak virüsün mutasyona uğraması durumunda aşılarla ilgili yaşanacak sıkıntıları dile getirmişti. Buna göre korona virüsün 4 mutasyonu çıktı.

Dünya Sağlık Örgütü yumuşatmak için mutasyondan varyant olarak bahsetti. İngiltere’de çıkan mutasyon ise en hızlı yayılanı. Canan Karatay konu hakkında, “Virüs ve griplerin her sene yenisi çıkar bunun aşısı olmaz. Bunun tek aşısı tek yolu kendi hücrelerimizin güçlü ve sağlık kılmaktır” demişti. Prof. Dr. Karatay, kısa bir süre önce Prof Dr. Ahmet Rasim Küçükusta’nın internet sitesi için de bir yazı kaleme almıştı. Karatay’ın söz konusu yazısı şu şekilde:
Sonraki Haber

ASGARİ ÜCRETE ZAM GELİYOR! İLK TOPLANTIDA İKİ KONUDA ANLAŞMA SAĞLANDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı sonrası asgari ücrette ara zam muamması sona erdi. İşçi, işveren ve hükümet …