Canlı Yayında İlan Etti! Kılıçdaroğlu'ndan O Isme ; Yurt Gezilerine Hazır Mısın?
Cuma , 7 Ağustos 2020
Anasayfa » Genel » Canlı Yayında İlan Etti! Kılıçdaroğlu’ndan O Isme ; Yurt Gezilerine Hazır Mısın?

Canlı Yayında İlan Etti! Kılıçdaroğlu’ndan O Isme ; Yurt Gezilerine Hazır Mısın?


Eskişehirli gazeteci Deniz Çağlar Fırat, KRT’de Aslı Kurtuluş’a Kılıçdarolu ve Yılmaz Büyükerşen arasında geçen konuşmayı açıkladı.
KRT’de Aslı Kurtuluş’a konuşan Eskişehirli gazeteci Deniz Çağlar Fırat, Kılıçdaroğlu’nun, Büyükerşen’e “Yurt gezilerine hazır mısın” diye sorduğunu söyledi.
CHP’nin Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı merak konusu. Öne çıkan isimlerden biri de Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen.
KRT’de Aslı Kurtuluş’a konuşan Büyükerşen’e yakın gazetecilerden Deniz Çağlar Fırat, 24 Haziran’daki erken seçim kararının açıklanmasının ardından Büyükerşen ile telefonda görüştüğünü ve Büyükerşen’in adaylığa hazır olduğu mesajını verdiğini aktardı.
Fırat ayrıca, Konya’daki belediye başkanları toplantısında CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Büyükerşen’e “Yurt gezilerine hazır mısın” diye sorduğunu, Büyükerşen’in de, “Bu bir görev mi” yanıtını verdiğini, Kılıçdaroğlu’nun da bu soru karşılığında, “Evet” dediğini söyledi.

Sonraki Haber

Zonguldak Vali Vekili: Kente gelen, hasta olup gidiyor

Zonguldak Vali Vekili Nevzat Taşdan, kentte son zamanlarda vakaların arttığını söyleyerek, “İnşallah korktuğumuz başımıza gelmez. …