CHP’li Belediye İşçilerinden Grev Kararı: Sıfır Zam Dayatması ile Bıçak Kemiğe Dayandı
Cumartesi , 29 Ocak 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » CHP’li Belediye İşçilerinden Grev Kararı: Sıfır Zam Dayatması ile Bıçak Kemiğe Dayandı

CHP’li Belediye İşçilerinden Grev Kararı: Sıfır Zam Dayatması ile Bıçak Kemiğe Dayandı

CHP’li Bakırköy Belediyesi işçileri kendilerine yapılmakta olan sıfır zam dayatmasına daha fazla sessiz kalamadı ve grev yapma kararı aldı. Beleidye çalışanlarının açıklamaları ve konuya ilişkin tüm deteylar haberimizde.

CHP’li Bakırköy Belediyesi’nin sıfır zam dayatması sebebi ile greve çıkma kararı almış olan işçiler çok net bir mesaj verdi: ‘Kimse bizim sabrımızla oynamasın. Bıçak kemiğe dayandı artık’. Belediye İş Sendikası’na üyeliği bulunan yaklaşık 300 personel, 61 gündür Bakırköy Belediye Binası önünde ‘Sıfır Zam’ dayatması sebebi ile yapmış oldukları greve devam ediyor.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun söylemlerinin tam aksine çözümün bir parçası olmadığını ifade eden belediye işçileri, bir önceki gün CHP Bakırköy İlçe Başkanlığı’nı işgal etti. Belediye işçileri, ilçe binasına gelmiş olan CHP il başkan yardımcıları ile görüşme yaptı. İl başkan yardımcılarının müzakere masasının kurulacak olduğunu söylemesi üzerine yaklaşık olarak 50 işçi ilçe binasından ayrılma kararı aldı.
Sonraki Haber

Kayın pederi tarafından ö*ldürüldü! Ortaya çıkan detaylar şok etti..

Safura Gülistan kayınpederi tarafından öl*dürüldü! Korkunç detaylar Kartal’da Safura Gülistan kayınpederi tarafından başına iki el …