Perşembe , 25 Nisan 2024

Çocuğunun yayınında müstehcen yayın yapan başörtülü kadın bakın kim çıktı

Bir kadın sosyal medya üzerinden yayınladığı videoda bir odada canlı yayın yaptı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, görüntülerin müstehcen olduğu tespitiyle soruşturma başlattı. Yaptıkları herkesin tepkisini çekti. Başörtülü bir kadının yanında çocuk varken canlı video kaydı yapmasına ilişkin görüntülerin bazı sitelerde yayınlanması üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı “Müstehcenlik ve hayasızca hareketler” suçu kapsamında soruşturma başlatıldı. Bugün gözaltına alınan H.K. isimli kadının savunması pes dedirtirken, kadının kimliği ise şoke etti. O kadın bakın kim çıktı haberimizde

Bir kadın, sosyal medya üzerinden adığı videoda bir odada canlı yayın yaptı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, görüntülerin müstehcen olduğu tespitiyle soruşturma başlattı.

Başsavcılık tarafından yapılan açıklama şöyle:
“Bazı basın ve yayın organlarında, bir kadın şahsın çocuğunun bulunduğu odada erotik video kaydı yaparak sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptığı yönündeki haberler üzerine yapılan incelemede, tespit edilen söz konusu video kaydı içeriğinin müstehcenlik ve hayasızca hareketler suçları kapsamında kalabileceği değerlendirilmekle, Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından kaydı yapan ve yayınlayan şüpheli/şüpheliler hakkında resen soruşturma başlatılmış olup, şüpheli hakkında gözaltına alınması yönünde talimat verilmiştir.”
Savcılığın görevlendirdiği Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri o kadını gözaltına aldı. Sultanbeyli’de gözaltına alınan kadın emniyete götürüldü.
Sonraki Haber

Korkutan bir deprem daha

AFAD duyurdu! Korkutan bir deprem daha AFAD korkutan bir depremin daha meydana geldiğini açıkladı. İşte …