Çocuğunun yayınında müstehcen yayın yapan başörtülü kadın bakın kim çıktı
Cumartesi , 1 Nisan 2023
Anasayfa » FOTO GALERİ » Çocuğunun yayınında müstehcen yayın yapan başörtülü kadın bakın kim çıktı

Çocuğunun yayınında müstehcen yayın yapan başörtülü kadın bakın kim çıktı

Bir kadın sosyal medya üzerinden yayınladığı videoda bir odada canlı yayın yaptı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, görüntülerin müstehcen olduğu tespitiyle soruşturma başlattı. Yaptıkları herkesin tepkisini çekti. Başörtülü bir kadının yanında çocuk varken canlı video kaydı yapmasına ilişkin görüntülerin bazı sitelerde yayınlanması üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı “Müstehcenlik ve hayasızca hareketler” suçu kapsamında soruşturma başlatıldı. Bugün gözaltına alınan H.K. isimli kadının savunması pes dedirtirken, kadının kimliği ise şoke etti. O kadın bakın kim çıktı haberimizde

Bir kadın, sosyal medya üzerinden adığı videoda bir odada canlı yayın yaptı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, görüntülerin müstehcen olduğu tespitiyle soruşturma başlattı.

Başsavcılık tarafından yapılan açıklama şöyle:
“Bazı basın ve yayın organlarında, bir kadın şahsın çocuğunun bulunduğu odada erotik video kaydı yaparak sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptığı yönündeki haberler üzerine yapılan incelemede, tespit edilen söz konusu video kaydı içeriğinin müstehcenlik ve hayasızca hareketler suçları kapsamında kalabileceği değerlendirilmekle, Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından kaydı yapan ve yayınlayan şüpheli/şüpheliler hakkında resen soruşturma başlatılmış olup, şüpheli hakkında gözaltına alınması yönünde talimat verilmiştir.”
Savcılığın görevlendirdiği Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri o kadını gözaltına aldı. Sultanbeyli’de gözaltına alınan kadın emniyete götürüldü.
Sonraki Haber

SON DAKİKA Böylesi görülmedi… Meteoroloji birçok ili uyardı: Yer yer tutup fırlatacak!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, İzmir ve Manisa çevreleri için …