ÇOK BÜYÜK SÜRPRİZ VAR Sonunda EYT kanunu Meclise geliyor. Şartlar Netleşti. 2 Şarta uyan erken yaşta E'meklı olacak.
Cuma , 30 Eylül 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » ÇOK BÜYÜK SÜRPRİZ VAR Sonunda EYT kanunu Meclise geliyor. Şartlar Netleşti. 2 Şarta uyan erken yaşta E’meklı olacak.

ÇOK BÜYÜK SÜRPRİZ VAR Sonunda EYT kanunu Meclise geliyor. Şartlar Netleşti. 2 Şarta uyan erken yaşta E’meklı olacak.

Milyonlarca vatandaşın beklediği EYT ve kamudaki personel sorunlarını çözecek torba yasa ile ilgili hazırlıklar başladı. Yasanın Ekim ayında Meclis’in açılmasıyla gündeme gelmesi bekleniyor. Yasanın içinde çözüm bekleyen birçok konu olacak. Şartlar belli oldu..

Başta kamu çalışanları olmak üzere birçok kesimin beklediği çözümler için düğmeye basıldı. Ankara’da başlayan torba yasa çalışmaları ile milyonları nefes aldıracak düzenlemeler gelecek.
VATANDAŞIN SORUNLARI BİR BİR ÇÖZÜME KAVUŞUYOR

Ankara’da bir yandan EYT ve sözleşmeli personelin kadro konusu ile ilgili çalışma grupları oluşturulurken bir yandan da vatandaşın talepleriyle İlgili torba yasa hazırlığı yapılıyor.

TORBA YASA TASLAĞININ EKİM BAŞINDA NETLEŞMESİ BEKLENİYOR
Edindiğimiz bilgilere göre; birçok kesimi ilgilendiren konuların olduğu çalışmaların tamamlanıp torba yasa taslağı şeklinde TBMM’nin açılacağı Ekim başında gündeme getirilecek. Bu süre zarfında konuların olgunlaştırılıp yasaya eklenmesi bekleniyor.

Sonraki Haber

21 YAŞINDAKİ AZRA’NIN SONU OLMUŞTU ! CEZAEVİNDEKİ ŞAHISTAN HABER GELDİ ! AZRA’NIN AİLESİ ÇAĞRILDI

Azra Gülendam Haytaoğlu’nun katilinden cezaevinden haber geldi . Azra’nın ailesi çağrıldı . Antalya’da üniversite öğrencisi …