Devlet Bahçeli'den geceye damga vuran tweet!
Cuma , 23 Temmuz 2021
Anasayfa » Genel » Devlet Bahçeli’den olaylı derbi tweeti

Devlet Bahçeli’den olaylı derbi tweeti


UEFA, Finansal Fair-play nedeniyle Yunan ekibi Panathinaikos’a 3 yıl Avrupa’dan men cezası verdi.Yarıda kalan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisine dair sosyal medya hesabından çarpıcı paylaşımlarda bulundu. Bahçeli, karşılaşmanın kaldığı yerden oynanması gerektiğini savundu.
MHP Lideri Devlet Bahçeli, olaylı Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi sonrasında Şenol Güneş’e yapılanların kabul edilemez olduğunu ve siyah beyazlıların sahadan çekilmeyeceğini söylemişti. Tecübeli lider, sosyal medya hesabından da açıklamalarda bulundu.

İşte Devlet Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar;

“Düşman emeller,her yerde sorun çıkarmak için uğraşıyorlar.İki güzide futbol kulübümüz olan Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın müsabakasını bile siyasallaştırıp karıştırmaya cüret ve cesaret ettiler. Netice olarak,çıkan/çıkartılan hadiseler sonucunda mezkur karşılaşmayı yarım bıraktırdılar. İnanıyorum ki, Türkiye Futbol Federasyonu; Fenerbahçe-Beşiktaş futbol müsabakasını kaldığı yerden devam ettirip sahalara fitne yaymaya, bu yolla toplumsal huzur ve dayanışma ruhunu bozmaya azmetmiş mihrakların hesabını bozacak, alçak planlarını başlarına geçirecektir.”

Sonraki Haber

SABANCI AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Sabancı Holding’in ikinci kuşak temsilcisi ve Esas Holding’in kurucusu 85 yaşındaki Şevket Sabancı bu sabah …