Dizleri iyileştiriyor! Kemikleri ve eklemleri yeniden doğmuş gibi yapıyor!
Pazartesi , 2 Ağustos 2021
Anasayfa » Genel » Dizleri iyileştiriyor! Kemikleri ve eklemleri yeniden doğmuş gibi yapıyor!

Dizleri iyileştiriyor! Kemikleri ve eklemleri yeniden doğmuş gibi yapıyor!


İltihaplı eklemler, romatizmal hastalıklar, bademcik iltihabı, kuru egzama, topuk dikeni ve 10larca hastalığa şifa! Eklem ağrıları günümüzün en çok karşılaşılan rahatsızlıkları arasında yer almaktadır. Hayat fonksiyonlarını tam olarak etkilemese de, ağrılı süreçleri sebebiyle kişinin gündelik işlerinden tam verim almasına engel olur.
Büyük eklemler olarak adlandırılan bilek, omuz, bel veya boyun, diz eklemleri gibi bölgelerde meydakna gelen rahatsızlıklar oldukça önemli ve mutlak suretle dikkat edilmesi gereken rahatsızlıkların başında gelmektedir.
Eklem ağrıları tedavisi ile alakalı herhangi bir müdahale yapılmadığı taktirde ağrılar zamanla artmaya başlar ve sizlerin yaşam standartlarını olumsuz etkiler. Eklem ağrılarının belirtisi ise ilk aşamada ara sıra gözlemlenmekle beraber, zamanla şiddetini ve sıMklığını arttırmaktadır.
Bunun yanı sıra diğer belirtileri;
Kişide hareket bozuklukları sorunu ortaya çıkar
Eklemlerde şişlik ve sertlik gibi sorunlar meydana gelir.
Hareketlerde beceriksizlikler kendisini ön plana çıkartır.
Eklem ağrıları için bitkisel kür!
Eklem ağrıları tedavisi konusunda çok sık uygulanan ve günümüzde tercih edilen limon kabuğu kürü, bu ağrıları kalıcı olarak dindirmenizde aktif bir rol oynamaktadır. Kolay hazırlanabilen ve aktardan temin edeceğiniz malzemeler ile kullanımına başlayacağınız bu kürün hazırlanma aşamasını adım adım sizlere sunuyoruz.
Şimdi gelelim limon kabuğu kürüne;
Doğal sızma zeytinyağı
2 adet büyük organik limon
Okaliptüs yaprakları
Kapaklı bir kavanoz
Temiz sargı bezi
Limon kabuklarını soyun ve bir kavanoz içerisine koyun. Daha sonrasında kabukları tamamen kaplayacak kadar zeytinyağı ekleyin. İçerisine okaliptüs yapraklarını koyun.
EKavanozun ağzını sıkıca kapatın ve karışımı 2 hafta (14 gün) bekletin. 2 hafta geçtikten sonra karışımı sargı bezinin üzerine dökün ve ağrı olan bölgelere yerleştirin. Her gece bu tedaviyi uygulayarak hem ağrılarınızdan kurtulabilir, hem de uyurken cildinize işlemesine imkan tanıyabilirsiniz.

Sonraki Haber

4 yıl önce babasını öldürmüştü, şimdi de ağabeyini öldürdü..

Hatay’ın İskenderun ilçesinde, Ramazan Sinan Gezici (49), tartıştığı kardeşi Doğan Gezici (47) tarafından av tüfeğiyle …