DÖNER YAPARKEN ÇİRKİN GÖRÜNTÜLER
Çarşamba , 3 Mart 2021
Anasayfa » FOTO GALERİ » DÖNER YAPARKEN ÇİRKİN GÖRÜNTÜLER

DÖNER YAPARKEN ÇİRKİN GÖRÜNTÜLER


Flaş Haber… Vatandaşlara Ba’kın Neler Yedirmişler… Milyonlarca Müşterisi Olan Ünlü Markanın Fabrikasında Çirkin Anlar…Ayrıntılar Haberin Detayındadır… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ.
DÖNER YAPARKEN ÇİRKİN GÖRÜNTÜLER
İNSANLARA YEDİRDİKLERİ PES DEDİRTTİ
Türkiye bir yemek fabrikasında ortaya çıkan skandal görüntülerle sarsıldı. Görüntülere tepkiler çığ gibi büyüdü.Ünlü bir markanın paketleme servisinde çalışan iki personelin tiktok için çektiği videoyla ortaya çıkan iğrenç olay izleyenlerin midesini ağzına getirdi.
Görüntünün sosyal medyada yayınlaması sonrası fabrikaya baskın düzenlendi ve iki personel gözaltına alındı.Hazır döner paketleyen iki çalışanın maske kullanmadan etlerle oynayarak çektiği video, sosyal medyada infial yarattı.
Sosyal medyada dolaşıma giren bir video, görenleri şaşkına çevirdi. TikTok uygulamasına video çekip yükleyen hazır döner işletmesi çalışan 2 kişinin, müziğe eşlik ederken, maskesiz bir şekilde paketleme yaptığı görüldü.

REZALET DURUM
Görüntüyü sosyal medya hesabından paylaşan bir kullanıcı, “Bir hazır döner işletmesinde çekilmiş bu videoda dönerlerin paketlere dolum yapıldığı süreçte yaşananlar görünüyor. Rezillik, iğrençlik. En ağır ceza verilmediği sürece bu TikTok rezaletleri bitmez. Bu adamlara ayrı ağır bir ceza, işletmeye de ayrı ağır bir ceza vereceksiniz ki işletme sahibi her türlü işletmesini böyle başıboş adamlara bırakmaya korkacak” ifadelerini kullandı.
TEPKİLERİN ODAĞI OLDULAR
Çok sayıda kullanıcı, paylaşımın altına tepkisini dile getirdi. Bir kullanıcı, “Önlük diye üstüne geçirdiği çöp poşeti, o iğrenç ağzına sürdüğü gıda… Neresinden tutsanız rezillik, gerçekten midem bulandı” ifadelerini kullandı. (Kırklareli’de olduğu bildirilen görüntüler. Marka ismi yasak olduğu için paylaşamıyoruz fakat ülkemizde çokça satılan ürünlerden biri olduğunu aktarabiliriz. Gerekli cezai işlemler uygulandı.)

Sonraki Haber

Yüz yüze eğitim nasıl olacak? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıkladı

Kabine toplantısı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüz yüze eğitimle ilgili, “Okullar Türkiye genelindeki tüm …