Edirne’de Düğüm Çözüldü
Pazar , 29 Mayıs 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Edirne’de Düğüm Çözüldü

Edirne’de Düğüm Çözüldü

Edirne’de 4 kişilik ailenin katledilmesiyle ilgili flash gelişme! Az önce operasyonla tutuklandı! B’akın kim ne için yapmış…

Aynı köyde yaşayan 25 yaşındaki Berk- Erdoğan tutuk-landı. Erdoğan’ın, katliamın yapıldığı evde, Anıl Güner ile arbede sırasında düşen tak-ma dişi bulunurk-en, ay-ak-k-abı izleri de tespit edildi. Ancak- Erdoğan olay günü k-ö-yde olmadığını savundu. Çevresinde ‘sarı’ lak-abıyla bilinen Erdoğan’ın ‘hırsızlık-‘ ve ‘u-yuşturucu kullanma’dan suç k-ayıtlarının olduğu ve tartıştığı babası tarafından da bacak-larından vurularak yaralandığı ortaya çıktı.

Edirne’nin Uzunk-ö-prü ilçesi Elmalı k-ö-yünde, ö-ncek-i sabah k-ooperatiften gelen gö-revliler, çiftçilik- ve besicilik- y-apan Güner ailesi süt getirmeyince telefonla aradı. Aileye ulaşamay-an gö-revlinin yö-nlendirmesiyle eve giden k-işi, açık- k-apının hemen girişinde Anıl Güner’i (26) ö-lü bulunca durumu k-ö-ylülere bildirdi. Eve giren k-ö-ylüler, Mehmet Güner’in (55) y-atak- odasında, eşi Filiz Güner’in (47) mutfak-ta, aynı adı taşıy-an babası Mehmet Güner’in (76) de aynı bahçe içinde bulunan k-endi evinin ö-nünde cesetleriyle k-arşılaştı.
Sonraki Haber

AZ ÖNCE AÇIKLANDI ! MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDAN YAZ TATİLİ İLE İLGİLİ FLAŞ KARAR

MEB resmen duyurdu. Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yaz tatili ile ilgili son dakika kararı. 2. sınıftan …