Erdoğan: Ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz
Pazar , 19 Eylül 2021
Anasayfa » Genel » Erdoğan: Ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz

Erdoğan: Ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz


Dün geç saatlerde gittiği memleketi Rize’de ekonomideki dalgalanmalar ve dolardaki artış konusunda “Onların dolarları varsa bizim de halkımız var, hakkımız var, Allah’ımız var.” diyerek mesaj veren Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün ise yaptığı açıklamada ”Ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ordu’da yaşanan sel felaketine ilişkin ”İnşallah bu felaketleri de atlatacağız” derken döviz fiyatlarında yaşanan hareketliliğe ilişkin ise ”Ekonomik savaşı başarılı bir şekilde vereceğiz ve bu savaşı kaybetmeyeceğiz” dedi.
”ONLARIN DOLARLARI VARSA BİZİM DE HALKIMIZ VAR, ALLAH’IMIZ VAR”
Erdoğan dün gece geç saatlerde geldiği memleketi Rize’nin Güneysu ilçesinde hemşehrilerine yaptığı konuşmada da ”Ülkede ekonomideki dalgalanmalar ve dolardaki artış konusunda mesajlar veren Erdoğan, “Onların dolarları varsa bizim de halkımız var, hakkımız var Allah’ımız var.” demişti.
Başkan Erdoğan ‘Onların dolarları varsa bizim de halkımız var, Allah’ımız var’
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gece geç saatlerde geldiği memleketi Rize’nin Güneysu ilçesinde hemşehrilerine seslendi. Ülkede ekonomideki dalgalanmalar ve dolardaki artış konusunda mesajlar veren Erdoğan, “Onların dolarları varsa bizim de halkımız var, hakkımız var Allah’ımız var.” dedi.

Sonraki Haber

Sedat Peker’den 1 Ekim’de Bakan Soylu’ya sürpriz

Son Dakika Haberi.. Sedat Peker 1 Ekimde Bakan Soylu İçin Bakın Ne Hazırlamış …Ayrıntılar Haberin …