Evlerin ne zaman teslim edileceği, kira ve peşinatların ne zaman ödenmeye başlanacağı bakan tarafından az önce ilk kez açıklandı!
Cuma , 30 Eylül 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Evlerin ne zaman teslim edileceği, kira ve peşinatların ne zaman ödenmeye başlanacağı bakan tarafından az önce ilk kez açıklandı!

Evlerin ne zaman teslim edileceği, kira ve peşinatların ne zaman ödenmeye başlanacağı bakan tarafından az önce ilk kez açıklandı!

Milyonların merak ettiği konutların ne zaman teslim edileceği, kiraların ve peşinatların ne zaman ödenmeye başlanacağı ilk kez bakan tarafından açıklandı…
Başvuruların başlamasının ardından bir günde 705 bin kişinin başvurduğu sosyal konut projesinin teslim tarihi netlik kazandı. Bakan Kurum canlı yayında yaptığı açıklamada, konutların anahtarlarının 2 yıl içerisinde sahiplerine verileceğini belirtti.

Yüzyılın konut projesinin detaylarının Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanmasının ardından bugün ilk başvurular başladı. E- devlet ve bankalar aracılığıyla alınan başvurulara kısa süre içerisinde yüz binlerce kişi başvurdu. Son rakamlara göre 705 bin kişi, konut projesi için işlemlerini tamamladı. Başvuruların yanı sıra teslim tarihleriyle ilgili detaylar da merak ediliyordu.

Sonraki Haber

21 YAŞINDAKİ AZRA’NIN SONU OLMUŞTU ! CEZAEVİNDEKİ ŞAHISTAN HABER GELDİ ! AZRA’NIN AİLESİ ÇAĞRILDI

Azra Gülendam Haytaoğlu’nun katilinden cezaevinden haber geldi . Azra’nın ailesi çağrıldı . Antalya’da üniversite öğrencisi …