Evlilik İle İlgili İbretlik Hikaye | Mutlaka Okuyun..
Cuma , 24 Eylül 2021
Anasayfa » FOTO GALERİ » Evlilik İle İlgili İbretlik Hikaye | Mutlaka Okuyun…

Evlilik İle İlgili İbretlik Hikaye | Mutlaka Okuyun…

Ahmet yeni evlenmiştir. Kapı çalar. Ahmet’in eşi kapıyı açar. Gelen Ahmet’in babasıdır. Gelini tarafından içeri buyur edilen adam içeri girer ve baş köşeye oturur. Babasını karşısında gören Ahmet, şaşkınlık ve merak karışımı bir bakışla ‘hoş geldin baba’ der. -Hoşbulduk oğlum. Oturmadan bana bir beyaz kağıt ile bir silgi getir. Der. -Kağıt, kalem mi? Ne yapacaksın ki? -Getir sen, anlatacağım.

Der gözlerini kırparak… Olan bitene anlam veremeyen Ahmet, önce eşine sonra babasına baktı ve koşar adımlarla babasının istediklerini getirmek üzere odayı terk etti. Odada sessizlik hakimdi. Sessizliği Ahmet’in ‘getirdim’ demesi bozmuştu.-Gel otur yanıma. Dedi babası.

Başını onaylarcasına sallayan Ahmet, hızla babasının yanına oturdu. Bir elinde kağıt, bir elinde kalem, meraklı gözlerle babasına bakmaya başladı. Babası; -Yaz. -Ne yazayım? -Aklına gelen bir şey yaz. Bunun üzerine Ahmet, bir cümle yazdı. Tekrar babasına baktı. -Sil şimdi onu. -Peki baba. Diyerek silmeye başladı. Silme işlemi bitince babası;
Sonraki Haber

ELEKTRİK VE DOĞALGAZA BÜYÜK ZAM YOLDA

Doğal gaz ve elektrik fiyatlarına önümüzdeki ay zam bekleniyor. Enerji üretim ve dağıtım sektöründen dört …