Fahiş Fiyata Karşı Eylem Planı 6 Madde ile Türkiye'nin Market Düzeni Değişiyor. Sayılı Günler Kaldı...! B'akın hangi maddeler var.
Çarşamba , 20 Ekim 2021
Anasayfa » FOTO GALERİ » Fahiş Fiyata Karşı Eylem Planı 6 Madde ile Türkiye’nin Market Düzeni Değişiyor. Sayılı Günler Kaldı…! B’akın hangi maddeler var.

Fahiş Fiyata Karşı Eylem Planı 6 Madde ile Türkiye’nin Market Düzeni Değişiyor. Sayılı Günler Kaldı…! B’akın hangi maddeler var.

Fahiş fiyata karşı eylem planı! 6 madde yürürlüğe girecek. Türkiye’nin fahiş fiyata karşı mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşın cebindeki paraya göz diken fırsatçılara karşı hallerde ve marketlerde denetimler aralıksız şekilde sürüyor.

Bunun yanı sıra fahiş fiyata karşı eylem planı hazırlandı ve 6 aksiyon yürürlüğe girecek. Gelişmeleri A Haber canlı yayınına katılan Takvim gazetesi Ekonomi Müdürü Erdem değerlendirdi. Polisiye t’edbirler ve denetimler sürüyor ve bunların yapılması çok önemli ancak burada yapısal sorun olduğunu söylemiştik.

Tarladan çatala gelen kadar bazı yasal düzenlemelerin yapılması lazım. Soğuk zincir ve hal yasası bu noktada çok önemli.

Sonraki Haber

Sevilen İsim Koronaya Yenik Düştü

Bir Yıldızımız Bir Değerimiz Daha Koronaya Yenik Düştü… Yakalandığı Kovid-19 nedeniyle 17 gün verdiği yaşam …