Fahiş Fiyata Karşı Eylem Planı 6 Madde ile Türkiye'nin Market Düzeni Değişiyor. Sayılı Günler Kaldı...! B'akın hangi maddeler var.
Çarşamba , 17 Ağustos 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Fahiş Fiyata Karşı Eylem Planı 6 Madde ile Türkiye’nin Market Düzeni Değişiyor. Sayılı Günler Kaldı…! B’akın hangi maddeler var.

Fahiş Fiyata Karşı Eylem Planı 6 Madde ile Türkiye’nin Market Düzeni Değişiyor. Sayılı Günler Kaldı…! B’akın hangi maddeler var.

Fahiş fiyata karşı eylem planı! 6 madde yürürlüğe girecek. Türkiye’nin fahiş fiyata karşı mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşın cebindeki paraya göz diken fırsatçılara karşı hallerde ve marketlerde denetimler aralıksız şekilde sürüyor.

Bunun yanı sıra fahiş fiyata karşı eylem planı hazırlandı ve 6 aksiyon yürürlüğe girecek. Gelişmeleri A Haber canlı yayınına katılan Takvim gazetesi Ekonomi Müdürü Erdem değerlendirdi. Polisiye t’edbirler ve denetimler sürüyor ve bunların yapılması çok önemli ancak burada yapısal sorun olduğunu söylemiştik.

Tarladan çatala gelen kadar bazı yasal düzenlemelerin yapılması lazım. Soğuk zincir ve hal yasası bu noktada çok önemli.

Sonraki Haber

Gece Uyku Uyurken El Sıkışması, El Uyuşması Olanlar Dikkat…

kaynaklanabileceği gibi, bir çok ciddi sağlık problemi de el uyuşmasına sebep olmaktadır. Hazırladığımız bu içeriği …