Gaziosmanpaşa'da yangın faciası! 2 kardeş ö-l-d-ü, 1'i ağır yaralı
Çarşamba , 26 Ocak 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Gaziosmanpaşa’da yangın faciası! 2 kardeş ö-l-d-ü, 1’i ağır yaralı

Gaziosmanpaşa’da yangın faciası! 2 kardeş ö-l-d-ü, 1’i ağır yaralı

Son dakika facia haberi Gaziosmanpaşa’dan geldi. 3 kardeşin olduğu evde çıkan yangında 3 yaşındaki Muhammet Köken ile 1 yaşındaki üvey kardeşi Mesut Efe Öğündür hayatını kaybetti. Muhammet’in ikiz kardeşi Elif ise ağır yaralandı. Yangın sırasında annelerinin evde olmadığı öğrenilirken, 3 kardeşin birbirine sarılmış halde bulunduğu detayı yürek yaktı.

Son dakika gelen habere göre yangın, Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi’ndeki gecekonduda çıktı. Ali Öğündür ile imam nikahıyla evlenen Hazal Usta evde olmadığı sırada yangın çıktı. Yangında Usta’nın ilk evliğinden olan ikiz çocukları Muhammet-Elif Köken ile şimdiki eşinden olan 1 yaşındaki Mesut Efe Öğündür alevlerin ortasında kaldı. Elektrikli ısıtıcıdan çıktığı belirtilen yangını eve dönen Hazal Usta fark etti. Anne, dumanları görünce komşularından yardım istedi. Usta’nın çığlıkları üzerine mahalleli sokağa döküldü. Alevleri görenler polise ve itfaiyeye haber verdi.
Sonraki Haber

NURGUL YEŞİLÇAY KAZA YAPTI

‘Son Nefesime Kadar’ dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz günlerde sette kaza yapmıştı. Oyuncunun …