Geçmez Dediğiniz Birçok Dertten Sizi Kurtaracak Tarif....
Salı , 16 Ağustos 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Geçmez Dediğiniz Birçok Dertten Sizi Kurtaracak Tarif….

Geçmez Dediğiniz Birçok Dertten Sizi Kurtaracak Tarif….

İnciri zeytin yağında bekletip yerseniz, mucize faydalar görebilirsiniz. İşte, cinsel sağlıktan kabızlığa, kilo vermeden mide bakterisine kadar kuru incir zeytinyağı kürünün faydaları!İncir ve zeytinyağının insan sağlığı için faydaları tartışılmaz. Bu iki sağlıklı besini kür olarak bir arada tükettiğinizde ise, mucize faydalar görebilirsiniz. Kuru incir, yüksek oranda kalsiyum ve fosfor içermekte, kemiklerimizi ve dişimizi geliştirerek çok daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır.

İçerdiği vitamin, protein ve mineral sayesinde, hücrelerin yenilenmesini sağlar. Zeytinyağı da, son derece şifalı bir besindir. Ancak, kuru incir ve zeytinyağını karıştırıp kür yaparsanız mucizelerin katlandığını göreceksiniz. İşte İncir Zeytinyağı Kürünün Mucizevi Faydaları:Bağırsak problemi, mide bakterisi ve hemoroide iyi geliyor,Mide bakterileri günümüzde çok yaygın bir hastalık olup, tedavisi çok uzun ve zordur. Midenizdeki bakterilere karşı güvenli ve doğal bir çare önermekteyiz. Zeytinyağı ve incir, midede bulunan bakteriler için en iyi ilaçtır.

Cinsel sağlığı güçlendiriyor:Erkeklerde cinsel gücü ve sperm kalitesini artırmaya yardımcı oluyor. Eşinin hamile kalmasını isteyen erkeklere kuru incir ve zeytinyağı kürü öneriliyor. Kabızlığı gideriyor:Lifli içeriğiyle incir, kabızlığı giderip bağırsak hareketlerinin hızlanmasını sağlıyor. Zeytinyağı ise bağırsak iç yüzeyini yeniliyor.Hamile kalmayı kolaylaştırıyor:Kadınlarda doğurganlığı artıran kuru incir zeytinyağı kürü sayesinde, kadınların sağlığı güçleniyor.Öksürüğü kesiyor:Boğaz enfeksiyonlarının iyileşmesine yardımcı olan kür, öksürük kesilmesine fayda sağlıyor, rahatlatıyor.Kalp sağlığını koruyor:Kuru incir, içeriği mineral ve vitaminlerle kalp sağlığını koruyor ve güçlendiriyor.

Hafızayı güçlendiriyor:B2 vitaminleri içeren kuru incir, zeytinyağı formülü hafızayı ve sinir sistemini güçlendiriyor.Kolesterolü düzenliyor:Mucizevi içeriğiyle kuru incir, kandaki kötü kolesterol seviyesinin düşmesine yardımcı oluyor.Diş sağlığını kuvvetlendiriyor:Kalsiyum ve fosfor içeren kuru incir, zeytinyağı kürü kemik ve diş sağlığını kuvvetlendiriyor. Özellikle menopoz döneminde kemik erimesine karşı koruyor.Zayıflamaya yardımcıdır:Tatlı ihtiyacını doğal yoldan karşılayan, metabolizma hızını yükselten kuru incir, zayıflamaya yardımcı oluyor.
Sonraki Haber

MÜGE ANLI SIR GİBİ SAKLADIĞI EŞİYLE İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Ekranların başarılı sunucusu Müge Anlı, haziran ayında sessiz sedasız evlendiği İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü …