Gündem: Genç kız neden 62 yaşındaki adamla evlendi
Pazar , 26 Haziran 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Gündem: Genç kız neden 62 yaşındaki adamla evlendi

Gündem: Genç kız neden 62 yaşındaki adamla evlendi

11 yaşındaki genç kızın yaşlı adamla düğününü görenler gözlerini inanamadı, ardından sebebini öğrendiklerinde gözyaşlarını tutamadılar…

Bazen gördüğünüz şeyin arka planını görmeden bu ne saçmalık gibi yorumlar yapabilirsiniz. Ancak hikayesini öğrendiğinizde olayın bambaşka bir boyutunu öğrenir ve aslında olayın ne kadar derin bir hikaye barındırdığını anlarsınız.ABD’de yaşanan bu evlilik hikayesi de tam da bu türden bir olay olarak karşımıza çıkıyor. Hastalığı artık son zamanlarına ulaşan pankreas kanseri Jim Zetz, 11 yaşındaki kızı Josie için düzenlenen mizansen düğüne katılarak, belki de yaşamının son aylarında çocuğunun mürüvvetini şahit olmuş oldu.

Lindsay Villatoro isimli fotoğrafçının organize ettiği bu düğün organizasyonunda ; 62 yaşındaki Zetz’in takım elbisesi, Josie’nin beyaz gelinliği, düğün pastası ve yiyecek-içecek masrafları Villatoro’nun topladığı bağışlardan karşılandı Jim Zetz’in 54 yaşındaki eşi Grace, Californialı aileyi yakından tanıyan Villatoro’nun tasarladığı mizansen düğünü “güzel bir sürpriz” olarak tanımladı.

Sonraki Haber

Tiryakilere kötü haber! Tarihte böyle zam görülmedi!

Ocak, Mart ve Mayıs ayında gelen sigara zamları sonrası güncel si-gara fiyatları merak ediliyor. En …