HAYATINI KAYBETTİ…”
Cuma , 23 Temmuz 2021
Anasayfa » Genel » HAYATINI KAYBETTİ…”

HAYATINI KAYBETTİ…”


Engin Öztürk’ün kardeş acısı: 1 yıl oldu gideli (Engin Öztürk kimdir?) Oyuncu Engin Öztürk, 1 yıl önce geçirdiği kalp krizi sonucunda 44 yaşında hayatını kaybeden ablası Berrin Öztürk’ün, eski bir videosunu Instagram hesabında yayınladı… Engin Öztürk, 1 yıl önce ablası Berrin Öztürk’ü kalp krizi geçirmesi nedeniyle kaybetmişti. Engin Öztürk, ablasına olan özlemini Instagram hesabından yaptığım paylaşımla takipçileriyle paylaştı. Oyuncu paylaştığı videoda doğum gününü kutlayan ablasına duyduğu özlemi şu sözlerle dile getirdi: ”Zor desen kolay değil, geçer desen gibi değil. Gittiğinden beri zaman gerçek değil… 1 yıl oldu gideli… Seni çok seviyorum!”

ENGİN ÖZTÜRK KİMDİR?
Engin Öztürk 28 Eylül 1986’da Eskişehir’de dünyaya geldi. Baba tarafından Bulgar, anne tarafından ise Selanik göçmeni olan oyuncu Engin Öztürk Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde Selim Yaşaran karakterini oynadı ve bu diziyle üne kavuştu. Gerçek çıkışını ise Behzat Ç. adlı polisiye dizisi ile gerçekleştiren
Engin Öztürk daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Selim karakterini oynadı. Daha sonra Star TV’deki Yüksek Sosyete dizisinde Kerem karakterini oynadı. Engin Öztürk şu an TRT1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’da oynuyor.

Sonraki Haber

SABANCI AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Sabancı Holding’in ikinci kuşak temsilcisi ve Esas Holding’in kurucusu 85 yaşındaki Şevket Sabancı bu sabah …