HER EVDE OLMASI LAZIM!.. bu bilgiyi saklayınız arşivlik
Pazartesi , 2 Ağustos 2021
Anasayfa » Genel » HER EVDE OLMASI LAZIM!.. bu bilgiyi saklayınız arşivlik

HER EVDE OLMASI LAZIM!.. bu bilgiyi saklayınız arşivlik


Kimsenin Bilmediği Sağlık İksiri: Ghee Yağı ve 8 Mucizevi Faydası!
Bildiğimiz sağlık deposu tereyağının eritilmesi sonucunda ortaya çıkan sütün katı maddelerinden arındırılıp elde edilen saf ve temiz yağa ghee yağı deniyor. Faydaları ise saymakla bitmiyor!
Kanserden korur
Yurt dışında bolca tüketilen ghee yağında bol miktarda linoleik asitler bulunur. Bu yağ asitleri ise vücudu kanserojenlerden arındırır.
Kalp krizini önler
Aynı yağ asitleri kalp sağlığına da etki ederek; kalp krizi ve kardiyolojik kökenli hastalıklarında önüne geçiyor.
Antioksidan kaynağıdır
Ghee yaparken kullandığınız tereyağı doğal ise, ghee yaparken tereyağı K2 ve CLA gibi antioksidanlarına dönüşür. Bu da vücut için oldukça yararlıdır.
Kimsenin Bilmediği Sağlık İksiri: Ghee Yağı ve 8 Mucizevi Faydası! Bildiğimiz sağlık deposu tereyağının eritilmesi sonucunda ortaya çıkan sütün katı maddelerinden arındırılıp elde edilen saf ve temiz yağa ghee yağı deniyor. Faydaları ise saymakla bitmiyor! Kanserden korur Yurt dışında bolca tüketilen ghee yağında bol miktarda linoleik asitler bulunur. Bu yağ asitleri ise vücudu kanserojenlerden arındırır. Kalp krizini önler Aynı yağ asitleri kalp sağlığına da etki ederek; kalp krizi ve kardiyolojik kökenli hastalıklarında önüne geçiyor

Sonraki Haber

HDP Eş Genel Başkanı Buldan’dan Şok Yangın Açıklaması

Halkların Demokratik Partisi Eş Başkanı Pervin Buldan, orman yangınlarında sabotaj şüphesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Buldan, …