Her şey doğru cıktı
Pazartesi , 27 Haziran 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Her şey doğru cıktı

Her şey doğru cıktı

Prof. Dr. Canan Karatay koronavirüsten korunmak için önerilerde bulundu. Koronavirüsten korunmak için gargaranın çok önemli olduğunu belirten karatay büyük tepki çekti. Detaylar haberimizde… Prof. Dr. Canan Karatay, koronavirüsten korunmak için gargara önerdi. Ancak linç edildi. Karatay yılmadı, neden gargara önerdiğini, sözlerinin nasıl çarpıtıldığını tek tek anlattı…

İşte Canan Karatay’a göre gargara Covid-19’dan nasıl koruyor sorusunun cevabı… Prof. Dr. Canan Karatay koronavirüsten korunmak için önerilerde bulundu.

Koronavi,rüsten korunmak için gargaranın çok önemli olduğunu belirten karatay büyük tepki çekti. Detaylar haberimizde… Ko,ronavirüs salgının ilk döneminde virüsten korunmak için “kelle paça çorbası için “önerisinde bulunan Prof. DR. Canan Karatay, gelen tepkiler üzerine bir süre kenara çekildi. Ardından tekrar ortaya çıkıp, “Koronadan korunmak için gargara yapın” dedi. Yine eleştiriler yükseldi. Ancak kısa süre sonra dünyanın pek çok saygın kuruluşundan koronavirüsten korunmak için gargara önerisi geldi. Canan Karay, koronavirüsten korunma yollarını Sözcü yazarı Yılmaz Özdil’e açıkladı. Yılmaz Özdil de “Karatay’ın gargara demesi ciddi bir iştir, gargaraya getirmeyelim lütfen” diyerek o önerileri köşesine taşıdı.

İşte Canan Karatay’ın Yılmaz Özdil’e gönderdiği koronadan korunma öneriyle ilgili mektup… Prof. Dr. Canan Karatay koronavirüsten korunmak için önerilerde bulundu. Koronavirüsten korunmak için gargaranın çok önemli olduğunu belirten karatay büyük tepki çekti. Detaylar haberimizde… Korkaklarla dolu Türkiye’nin en cesur insanlarından biri, hiç şüphesiz Profesör Canan Karatay… Onca saldırıya, onca linç kampanyasına rağmen, sözlerini çarpıtmalarına rağmen, söylemediği sözleri sanki söylemiş gibi yazmalarına rağmen, asla geri adım atmıyor, görüşlerini ısrarla dile getirmeye devam ediyor.

En son çıktı, “gargara yapın” dedi. Bunu koronavirüse karşı bir tedavi yöntemi olarak değil, tıpkı maske gibi, koruyucu önlem olarak söyledi. Her zamanki gibi sözlerini çarpıttılar, gargarayla tedavi olur mu filan diye alay etmeye çalıştılar, Profesör Canan Karatay’ın söyllediklerini gargaraya getirmeye çalıştılar. Hatta “halk Karatay’ın yalan söylediğini biliyor” bile dediler.
Sonraki Haber

LATİF DOĞANDAN YKÖTÜ HABER GELDİ

Şarkıcı ve söz yazarı Latif Doğan’ın Instagram hesabından annesiyle ilgili duyurduğu kötü haber sanatçının sevenlerini …