İmamoğlu İyi Partiye transfer oluyor ! - Part 2
Cumartesi , 28 Mayıs 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » İmamoğlu İyi Partiye transfer oluyor !

İmamoğlu İyi Partiye transfer oluyor !

İmamoğlu’nun bu gezisi sonrasında kendisine destek veren birçok isim çeşitli paylaşımlar yaparak artık destek vermeyeceğini ve böyle bir şeyin kabul edilemeyeceğini söylerken,

İmamoğlu’nun en büyük destekçilerinden biri olan Fazıl Say ise pişman olduğunu, desteklediği için halktan af dilediğini dile getirmişti.

Ekrem İmamoğlu İYİ Parti’ye geçiyor iddiası!
Karadeniz olayının yanı sıra Ekrem İmamoğlu’nun bir de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile arasında adaylık yarışı mevcut. İmamoğlu henüz bunu dillendirmese de yaptığı miting ile aday olabileceğinin sinyallerini verdi.
Kılıçdaroğlu ise kendi adaylığını kısmen ilan etti ve karşısında bir rakip istemiyor. Bu sebeple Ekrem İmamoğlu’nun artık parti içerisinde istenmediği iddia ediliyor.

Bu gelişmeler yaşanırken Milat Gazetesi yazarı Ahmet Ay, sosyal medya hesabı üzerinden gündeme bomba gibi düşen bir paylaşım yaptı. Ay, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun CHP tarafından cumhurbaşkanı adayı gösterilmemesi halinde İYİ Parti’ye geçeceğini söyledi.

Sonraki Haber

AZ ÖNCE AÇIKLANDI ! MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDAN YAZ TATİLİ İLE İLGİLİ FLAŞ KARAR

Millî Eğitim Bakanlığınca ilk ve ortaokul öğrencilerinin eğlenerek öğrenmesini sağlamak, bilim ve teknolojiye olan merakını …