Kan kanseriyim, muhtemelen öleceğim - Part 3
Pazar , 28 Mayıs 2023
Anasayfa » FOTO GALERİ » Kan kanseriyim, muhtemelen öleceğim

Kan kanseriyim, muhtemelen öleceğim

“Bana hem yaşamak için bir sebep verdi hem de aslında bu kitabı yazarken neşelendim ve hayata bağlandım” diyen Sam Neill röportajda yaşam ve ölüm üzerine sorulan bir soruya “Ölmekten korkmuyorum ama bir 10 yıl daha yaşamak isterdim doğrusu” diyerek cevap verdi. “Evime güzel bir teras yaptırdım. Etrafta zeytin ağaçları var. Onların büyüdüğünü görmek istiyorum. Torunlarım var. Onların yanında olmak istiyorum. Ama ölümün kendisini soruyorsanız inanın gerçekten hiç umurumda değil.”

Japon makyaj sanatçısı Noriko Watanabe’yle 28 yıl evli kalan Sam Neill’ın bu evlilikten 40 yaşında Tim adında bir oğlu ve 32 yaşında Elena adında bir kızı var. 1070’lerin ilk yarısından beri oyunculuk kariyerini sürdüren deneyimli oyuncu dönem filmlerinden maceraya, korkudan romantik filmlere kadar sayısız yapımda yer aldı. Ancak Sam Neill’ı tüm dünyaya tanıtan Film 1993’te başrolünde oynadığı Jurassic Park oldu. Sam Neiil şimdilerde Jurassic World adını alan ve sürekli devam filmleri çekilmeye devam eden seride rol almaya devam ediyor. Serinin son halkası Jurassic World Dominion geçen yıl gösterime girmişti.

Sonraki Haber

MEĞERSE KARACİĞER HASTALIĞI BELİRTİSİYMİŞ

BÖBREK PROBLEMLERİ Şayet böbrekleriniz düzgün çalışmazsa, vücuttan sıvı atılımı güçleşir. Gözlerinizin çevreninde şişlik varsa, bacaklarınızda …