KAR ASIL ŞİMDİ BAŞLIYOR! DIŞARIYA ÇIKMAYIN
Perşembe , 26 Mayıs 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » KAR ASIL ŞİMDİ BAŞLIYOR! DIŞARIYA ÇIKMAYIN

KAR ASIL ŞİMDİ BAŞLIYOR! DIŞARIYA ÇIKMAYIN

İstanbul’da dün sabahtan bu yana aralıklarla etkili olan kar yağışı gece saatlerinde yoğunlaştı. İstanbullular güne yine kar yağışıyla uyandı. Meteoroloji’den İstanbul için yeni hava durumu uyarısı geldi. 12 Mart 2022 cumartesi günü kar çok yoğun olacak. İstanbul’da cumartesi dışarı çıkmayın uyarıları yapılıyor.

Türkiye’yi etkisi altına alan yoğun kar yağışı İstanbul, Kocaeli, Bursa, Konya, Ankara başta olmak üzere bir çok ilde yaşamı felç etti. İstanbul’da dün sabahtan bu yana aralıklarla etkili olan kar yağışı gece saatlerinde yoğunlaştı. İstanbul için asıl etkili kar yağışının 12 Mart cumartesi günü görüleceği duyuruldu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ‘Cumartesi günü dışarı çıkmayın’ diye uyarı yayınladı. Kar yağışı etkisini yurt genelinde de hafta sonu çok daha kuvvetli bir şekilde gösterecek. İşte Meteoroloji ve Orhan Şen’den gelen hava durumunu ilişkin son dakika bilgiler:

Sonraki Haber

Tarım Bakanlığı İnsan Sağlığını Hiçe Sayan Firmaları Açıkladı!

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Türkiye çapında yaptığı denetimlerde 371 firmanın ürünlerinde sahtekarlık yapıldığı belirleme edildi. …