Kar Yeniden Bu 12 İle Geliyor
Cuma , 23 Temmuz 2021
Anasayfa » Genel » Kar Yeniden Bu 12 İle Geliyor

Kar Yeniden Bu 12 İle Geliyor


Meteoroloji’nin yayınladığı verilere göre 5 günlük hava durumuna dair sıcaklık değerlerinde en yüksek sıcaklık 9 derece, en düşük sıcaklık ise -3 derece. Ankara yılbaşı hava durumu nasıl olacak sorusuna kurumdan cevap geldi: Kar yağışı etkisini gösterecek. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul’da yaşanacak sıcaklık tahmin değerlerini paylaştı. Ayrıca kar yağışı olacak iller yayınlandı.
Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu bugün şöyle.
Yurdun batı kesimlerin parçalı ve çok bulutlu, Kıyı Ege ile Çanakkale’nin güney ilçelerinin sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının yurdun iç kesimlerinde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. Rüzgar, genellikle güney ve güneybatı, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.
Kar yağışı Cumartesi yeniden başlıyor. Cumartesi , Pazar ve Pazartesi kar yağışı olacak. Yani yılbaşında bazı illerimizde kar yağışı görülecek.

Sonraki Haber

SABANCI AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Sabancı Holding’in ikinci kuşak temsilcisi ve Esas Holding’in kurucusu 85 yaşındaki Şevket Sabancı bu sabah …