Kızları öldürülen anne Müge Anlı'ya katıldı
Cuma , 16 Nisan 2021
Anasayfa » Genel » Kızları öldürülen anne Müge Anlı’ya katıldı

Kızları öldürülen anne Müge Anlı’ya katıldı
İki çocuğu boşanmak üzere olan eşi tarafından öldürülen Dilek Çakır ilk kez konuştu. Müge Anlı’nın programına katılan Dilek Çakır, yaşadıklarını anlatmaya devam edeceğini söyledi. Çocuklarıyla tek göz odada yaşadığını ve mücadele ettiğini söyleyen Çakır, “Kızlarınızı sevin” dedi. Çakır, konuştuktan sonra Müge Anlı göz yaşlarına boğuldu.
Babaları tarafından katledilen iki çocuğun annesi Dilek Çakır, konuk olduğu programda anlattıklarıyla hem sunucu Müge Anlı’yı ağlattı. Türkiye’yi derinden sarsan bu olayın önüne geçilebileceğini söyleyen anne Dilek Çakır, kimsenin kendisine destek çıkmadığını söyledi.
Şiddetin evledikten sonra başladığını söyleyen Çakır, “Buraya çıkamamın tek sebebi korkmayın. Ben korkmadım çocuklarımla iki göz odada günlerce kaldım. Ben çocuklarımı hiç bir zaman vermek istemedim. Ama başaramadım, kollayamadım onları. Benim tanıştığımda şiddet eğilimi yoktu. Evlendikten sonra başladı. İlk kızımın doğduğunda aldır diye çok uğraştı” dedi.

Hafta sonu çocuklarını görme hakkı olan katil baba anne Dilek Çakır’ı aradı ve salı günü izinli olduğunu söyledi.

Sonraki Haber

Başkent Ankara’da Korkutan Patlama Son Dakka

Elde edinilen ilk bilgilere göre, Etlik Mahallesi Hasandağ Sokak’taki apartmandan patlama sesi gelmesi üzerine vatandaşlarca …