Meteoroloji Duyurdu: Salı Günü Kıyamet Geliyor!
Cumartesi , 15 Mayıs 2021
Anasayfa » FOTO GALERİ » Meteoroloji Duyurdu: Salı Günü Kıyamet Geliyor!

Meteoroloji Duyurdu: Salı Günü Kıyamet Geliyor!


Meteoroloji Genel Müdürlüğü son hava tahmin raporlarını yayımladı ve salı gününe dikkat çekti. Tedbirlerin en üst düzeyde olması gerektiğini ifade etti.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü son hava tahmin raporlarını yayımladı, tahminlerinde salı günüyle birlikte orta kesimler ile kuzeydoğu haricinde yurdun genelinde sıcaklıkların mevsim normalleri üzerinde seyredeceği belirtildi.
Doğu Akdeniz’in kıyı kesimleri, Marmara Bölgesi, Kıyı Ege’de hafif, Karadeniz’in kıyı kesimleri ile orta kesimlerde ise kuvvetli don olacağı bekleniyor. Tarımsal faaliyet yapılan bölgelerde Pazartesi günü don yaşanabileceğini vatandaşların dikkatli olması gerektiği aktarıldı.
Meteoroloji 21-27 Şubat tarihlerine ilişkin hava durumu tahmininde sıcaklığın bazı bölgelerde artabileceği ifade edildi. Doğu ve batı bölgelerinde mevsim şartlarının korunacağı belirtildi.
Kuzey, iç ve doğu kesimlerinde sıcaklığın mevsim normallerinin altında seyredeceği, Salı gününden itibaren kuzeydoğu haricinde yurdun genelinde sıcaklığın mevsim normalleri üzerinde seyredeceği belirtildi.

Sonraki Haber

Meteoroloji son dakika kodu ile uyardı! Yarın…

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, ülkenin doğusu ile kuzeybatı kesimlerinde havanın parçalı ve yer …