Milyonların sevdiği BÜYÜK USTAYI KAYBETTİK.
Pazar , 28 Mayıs 2023
Anasayfa » FOTO GALERİ » Milyonların sevdiği BÜYÜK USTAYI KAYBETTİK.

Milyonların sevdiği BÜYÜK USTAYI KAYBETTİK.

Acı Haberi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca duyurdu. Sanat dünyasını sarsan acı haber geldi. Acı Haberi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca duyurdu. Koca’nın yaptığı açıklamaya göre Karagöz sanatçısı Metin Özlen, tedavi gördüğü Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla herkesi ü-zen haberi verdi. Türkiye’nin en ünlü Karagöz sanatçılarından biri olan Metin Özlen ha-yatını kaybetti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca usta sanatçının o-lümünün ardından başsağlığı mesajı da yayınladı.

Hayatını sanata adayan Metin Özlen’in o-lüm haberi sanat dünyasını da yasa b-oğdu. Karagöz sanatçısı Metin Özlen, tedavi gördüğü Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti. 82 yaşında hayatını kaybeden Özlen’in vefatını Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından paylaştı.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Karagöz sanatçısı Metin Özlen, y-oğun bakımda tedavi gördüğü Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanemizde 82 yaşında hayata veda etti. Hayal perdesinden ebedi âleme göçtü. Kendisine Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

Sonraki Haber

MEĞERSE KARACİĞER HASTALIĞI BELİRTİSİYMİŞ

MEĞERSE KARACİĞER HASTALIĞI BELİRTİSİYMİŞ AYAK VE BACAK SIHHATİNİZ TEHLİKEDE OLABİLİR! Fazla spor, sıhhatsiz beslenme, hava …