Mucize: Bir yıldan önce yürüyemez denilen ünlü oyuncu Sergen Deveci ilk adımını attı
Perşembe , 2 Şubat 2023
Anasayfa » FOTO GALERİ » Mucize: Bir yıldan önce yürüyemez denilen ünlü oyuncu Sergen Deveci ilk adımını attı

Mucize: Bir yıldan önce yürüyemez denilen ünlü oyuncu Sergen Deveci ilk adımını attı

Amasya’da turneden dönerken tiyatro ekibini taşıyan minibüsün tıra çarpması sonucunda başlayan üç arkadaşının da hayatını kaybettiği kazada boynu kırılan ve omurilik yaralanması sebebi ile felç kalma riski yaşayan 32 yaşındaki tiyatrocu Sergen Deveci’den güzel haber geldi.

Ünlü oyuncu Sergen Deveci, 44 gün sonra tedavi gördüğü Kocaeli Romatem Fizik ve Rehabilitasyon Hastanesi’nden yürüyerek çıktı. Kazanın hemen ardından Sağlık Bakanlığı’na bağlı ambulans uçakla İstanbul’a getirilen ve boyun omurundan ciddi bir ameliyat geçiren Deveci, doktorları bile şaşırttı. Doktorların 1 yıldan önce ayağa kalkamayabilir dediği genç oyuncu, 1,5 ayda kendi doktorunu dansa kaldıracak kadar iyileşme gösterdi. Robotik rehabilitasyon ile yoğun fizyoterapi seansları sayesinde, umudunu hiç kaybetmeden ve sürekli ayağa kalkacağı günü hedefleyerek hastane günlerini geçiren Deveci, “Bu benim hayatımın ikinci evresi” şeklinde konuştu.
Sonraki Haber

Amerikalı ünlü teknoloji dergisinden TB2’ye övgüler

MIT Technology Review, Bayrakar TB2’leri incelediği bir makale yayımladı. Bayraktar TB2’lere yönelik övgülerde bulunan makalede, …