Müge Anlı'da günlerdir konuşulan olay sonunda ortaya çıktı. Fatma ve yasak aski herşey açığa çıktı. Telefonda tüm detay. Vaay be, neler yapmışlar adama..
Perşembe , 30 Haziran 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Müge Anlı’da günlerdir konuşulan olay sonunda ortaya çıktı. Fatma ve yasak aski herşey açığa çıktı. Telefonda tüm detay. Vaay be, neler yapmışlar adama..

Müge Anlı’da günlerdir konuşulan olay sonunda ortaya çıktı. Fatma ve yasak aski herşey açığa çıktı. Telefonda tüm detay. Vaay be, neler yapmışlar adama..

Muhammet Burhan ci-na-yeti ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gündeme geldi. Müge Anlı canlı yayınına konuk olan Mesut Kaya “Sustum ama artık dayanamadım” dedi ve ve ci-nay-et ile ilgili itiraflarda bulundu.

Muhammet Burhan ci-na-yeti ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gündeme geldi. Müge Anlı canlı yayınına konuk olan Mesut Kaya “Sustum ama artık dayanamadım” dedi ve ve cin-ay-et ile ilgili itiraflarda bulundu. İtirafların ardından stüdyoda görgü tanığı Mesut Kaya ile Muhammet Burhan cin-ayet-inde şüpheli isimler arasında yer alan Selami Şen arasında gergin dakikalar yaşandı. Muhammet Burhan cinayeti nasıl ve nerede oldu, itiraf geldi mi?
Sonraki Haber

ASGARİ ÜCRETE ZAM GELİYOR! İLK TOPLANTIDA İKİ KONUDA ANLAŞMA SAĞLANDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı sonrası asgari ücrette ara zam muamması sona erdi. İşçi, işveren ve hükümet …