Çarşamba , 6 Aralık 2023

MÜGE ANLI’DAN CANLI YAYINDA DEMET AKALIN’A OLAY GÖNDERME

ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te günlerdir aranan iki kız kardeşten küçük olan 1.5 yaşındaki Naime Ceyda sağsalim bulunurken, 3 yaşındaki Lina Nazlı Erbay’ın cansız bedeni dondurucudan çıktı.

Naime Ceyda’nın bulunduğu anları canlı yayında izleyen ünlü şarkıcı Demet Akalın, Müge Anlı ve ekibine çok sert tepki göstermişti. Güzel sunucu Müge Anlı ise canlı yayında ünlü şarkıcı Akalın’ın ‘Böyle çocuk mu alınır’ sözlerine cevap verdi.

Birçok olayı aydınlatan, canlı yayında yaşanan olaylarla tüm dikkatleri üzerine çeken ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te günlerdir aranan iki kız kardeşin hikayesi yürekleri dağladı. Fuhuş yaptırmak için kaçırılan 2 kızını arayan anneye 1.5 yaşındaki küçük kızından sevindiren haber gelirken, büyük olan 3 yaşındaki kızından ise acı haber geldi. Küçük Naime Ceyda’nın bulunduğu anları canlı yayında izleyen ünlü şarkıcı Demet Akalın, ‘böyle çocuk mu alınır ya’ diyerek tepki göstermişti. Müge Anlı ise canlı yayında ünlü şarkıcıya isim vermeden gönderme yaparak cevap verdi. İşte yaşananlar…

Sonraki Haber

Prof. Dr. Naci Görür’den Marmara depremi açıklaması!

Prof. Dr. Naci Görür’den Marmara depremi açıklaması! Ünlü Jeolog ve Prof. Dr. Naci Görür, Marmara …