Perşembe , 25 Nisan 2024

Müge Anlı’nın programı

Müge Anlı’nın programı
Başarılı gazeteci Müge Anlı’nın programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in yayın hayatı bitiyor mu? RTÜK açıkladı!
sevenleri tarafından oldukça merak ediliyor.Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın ATV ekranlarında yayınlanan programı Müge Anlı ile Tatlı Sert neredeyse herkes tarafından sevilerek takip ediyor. Gündemin nabzını tutan Anlı, programında oldukça ilginç konulara yer veriyor. Başarılı gazeteci Müge Anlı’nın sunduğu programı kimi kesim tarafından eleştirilirken kimi kesim tarafından ise oldukça beğeniliyor.Müge’de neler oluyor?
Müge Anlı’nın programında işlenen konulardan ötürü RTÜK’ten uyarı geldi. Yakın zamanda topplum etik kurallarına ve kültürüne uymadığı için birçok evlilik programı RTÜK tarafından yayından kaldırılmıştı. Şimdi ise başarılı gazeteci Müge Anlı’nın ATV ekranlarında yayınlanan programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert yayından kaldırılacak mı?” sorusu sevenleri tarafından oldukça merak ediliyor.Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın ATV ekranlarında yayınlanan programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’ RTÜK’ten uyarı geldi.
Bazı işlediği cinayet konuları yüzünden RTÜK’ten uyarı alan Anlı, final kararını açıklayınca izleyenleri üzüldü.Ancak daha sonrasında yapılan açıklamada, programın sezon finali yapacapı önümüzdeki sezon yayınlarına kaldığı yerden devam edeceği belirtildi.

Sonraki Haber

Korkutan bir deprem daha

AFAD duyurdu! Korkutan bir deprem daha AFAD korkutan bir depremin daha meydana geldiğini açıkladı. İşte …