Özge Nur Tekin
Cuma , 2 Aralık 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Özge Nur Tekin

Özge Nur Tekin

Özge Nur Tekin’i eşi ve ailesi cin çıkarma diye bir hocaya götürdüler. Hocanın odasına girdi. Orada hoca siz çıkın dedi. Hoca görünümlü kişininin yaptıklarını ailesi de gördü. Ses etmediler. Ertesi gün yaşama veda etti. Savcılık hoca denen kişiyi ve ailesini çağırdı. Ne yaptı orda kıza dedi. Anlattılar. Hem de utanmadan. Savcı dayanamadı ve… Ne yapmışlar biliyor musunuz. Pessss..

Ankara’nın Keçiören ilçesinde Özge Nur Tekin’in (30) ‘cin çıkarma’ seansının ardından ha-yat-ını kay-bet-mesiyle ilgili davada mahkeme, ö-l-üm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’na yazı yazılmasına karar verdi.

Özge Nur Tekin, kurban k-e-simi sırasında bayıldığı gerekçesiyle kaldırıldığı Yenimahalle Onkoloji Hastanesi’nde 8 Mart 2021’de hayatını kaybetti. Genç kadının ö-lü-münün şü-ph-eli bulunması üzerine polis, savcılığa bilgi verdi. Ö-l-ü muayene tutanağında Tekin’in sırt ve kollarında morluklar ile hacamat kesiklerini andıran yaralar tespit edilmesi üzerine savcılıkça soruşturma başlatıldı.
Sonraki Haber

Kandilli Rasathanesi Duyurdu

Kandilli Rasathanesi’nden gelen son dakika açıklamasında Hakkari Çukurca’da deprem oldu. Depremin büyüklüğü ile ilgili açıklamalar …