S0N DAKlKA.. 1999 Öncesi SSK Girişi Olanlar Dik-kat
Pazar , 26 Haziran 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » S0N DAKlKA.. 1999 Öncesi SSK Girişi Olanlar Dik-kat

S0N DAKlKA.. 1999 Öncesi SSK Girişi Olanlar Dik-kat

8 Eylül 1999 ve öncesi Sigortası Olanlar bu haber sizn için. Çalışma hayatına atılan vatandaşların en çok araştırdığı konular arasında emeklilik yer alıyor. 8 Eylül 1999 ve öncesi sigorta başlangıcına sahip olan bireyler..

Bu şarta uyana müjde var! Emeklilik süresi 2 ila 6 sene arası kısalabilir! 1999 öncesi sigortası olan herkes..İş hayatını sürdüren milyonlarca kişi emeklilik hakkında detayları merak ederek bilgileri öğrenmek üzere araştırma yapıyor. Bazı durumlarda kadın ve erkekler daha erken tarihte maaşa kavuşma imkanına sahip olabiliyor.

SGK bu konuda daha erken yaş ve primle vatandaşlara imkan tanıyor. Askerlik ve doğum ile süre kısalıyor. Son olarak Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından tespit yapılması halinde erken emeklilik hakkı tanınıyor. 28 Eylül 2021 tarihinde yürürlüğe giren yeni düzenlemeyle bazı kişilere erken emeklilik hakkı sağlandı.Her çalışanın hayallerinden birisi de emekli olarak daha rahat bir yaşamak sürmek.

Sonraki Haber

MARMARİS YANGININI ÇIKARAN KİŞİ YAKALANDI

Marmaris’teki orman yangınını çıkardığı iddiasıyla gözaltına alınan şahıs tutuklandı Son dakika: Marmaris’teki orman yangınını çıkardığı …