SAFİYE SOYMAN VE FAİK ÖZTÜRK AYRILIĞININ ALTINDAN KANSER ÇIKTI!
Cuma , 23 Temmuz 2021
Anasayfa » Genel » SAFİYE SOYMAN VE FAİK ÖZTÜRK AYRILIĞININ ALTINDAN KANSER ÇIKTI!

SAFİYE SOYMAN VE FAİK ÖZTÜRK AYRILIĞININ ALTINDAN KANSER ÇIKTI!


Safiye Soyman ve Faik Öztürk geçtiğimiz günlerde boşanacakları haberleri ile gündeme gelmişti. Katıldıkları programda eşinin kendine soğuk davranmasını ve bunun nedenini anlamamasından yakınan Safiye Soyman, Faik Öztürk’ün canlı yayındaki itirafıyla gözyaşlarını tutamadı.
Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette tek başına görüntülenen Safiye Soyman’ın ,’Faik Bey’le ayrıldık. Özel hayatımızda ilişkimizi sonlandırdık’ demesi bir anda magazin gündemini sarsmıştı. Safiye Soyman, basında yer alan haberlerin ardından bir programının canlı yayınına bağlanarak hakkında çıkan haberlerin yanlış anlaşıldığını ifade edip ayrılık iddialarını yalanlamıştı. Safiye Soyman ve Faik Öztürk barışmalarının ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar programına katıldı. Programda eşinin kendine soğuk davranmasını ve bunun nedenini anlamamasından yakınan Safiye Soyman, Faik Öztürk’ün canlı yayındaki itirafıyla gözyaşlarını tutamadı.
Katıldığı programda, “Burada ilk defa açıklıyorum” diyerek sözlerine başlayan Faik Öztürk’ün kısa bir süre önce ağır bir biyopsi geçirdiği ve kanser şüphesiyle hastaneye yattığı öğrenildi. Operasyon sonrasında sonucun temiz çıktığını öğrenen Faik Öztürk, hastanede geçirdiği anları anlatırken gözyaşlarını tutamadı. Hastanede olduğu süre içerisinde kendisine bir şey olması halinde 18 yıllık hayat arkadaşı Safiye Soyman’a verilmek üzere bir mektup yazdığını söyleyen Faik Öztürk sözlerini, “O mektup kasamda duruyor” şeklinde sürdürdü. Soğukluk yaşamalarının sebebi olarak bu süreci yalnız yaşamak istemesinden kaynaklandığını söyleyen Faik Öztürk, “Ben hayatım boyunca sorunlarımı ve sıkıntılarımı yalnız çözdüğüm için bu süreçte de yalnız kalmak istedim. Safiye’nin pek çok şeyden haberi yoktu” şeklinde açıklamada bulundu.

Sonraki Haber

SABANCI AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Sabancı Holding’in ikinci kuşak temsilcisi ve Esas Holding’in kurucusu 85 yaşındaki Şevket Sabancı bu sabah …